رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم جومینایی

سایت من روی هاستی بود و کامل کار میکرد، بنا به دلایلی تصمیم گرفتم سایتم رو به هاست دیگه ای منتقل کنم، بنابرین یه فول بک آپ گرفتم و رفتم اما یه فاصله زمانی افتاد و 3 هفته از اون فول بک آپ گذشت و اعضای سایتم روی همون هاست قبلی فعالیت میکردن، حالا این سایتی که روی هاست اولم هست داغون کردمش و دیگه هم درست نمیشه

اما سوال من اینجاست چطوری میشه این 3 هفته فعالیت اعضای سایت رو جبران کرد؟ با این فول بک آپ روی هاست جدیدک من به 3 هفته قبل میرم، البته از طریق phpmyadmin من تونستم اطلاعات این 3 هفته رو برگردونم اما اصلا نمیشد روی سلامت سایت حساب کردی یعنی بعضی از لینک ها کار نمیکرد، آواتار بعضی از اعضای سایتم نبود و مهمتر از همه اینها اینکه تمامی مطالب فارسی رو به شکل علامت سوال نشون میداد(؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

حالا اگه میدونین خواهش میکنم که زودتر بهم خبر بدین من واقعا عجله دارم

ممنون میشم ازتون

اگه لینکی هم دارین که توضیح داده ارسال کنید فقط هر چه سریعتر

مرسی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

به جمع جومینایی ها خوش امدید امید واریم که لحظات خوشی رو در این سایت داشته باشید

شما می تونید دوباره از سایتتون البته از دیتا بیس (مای اسکیول )بک اپ بگیرید اگر در زمان گرفتن فول بک اپ اون رو پاک نکرده باشید و دلیل به همریختگی و علامت سوال نشان دادن هم چندین بار در انجمن بحث شده است .

و مر بوط به Collation دیتا بیس اتون هست اش که باید عوض کنید

Collation سایتون رو رو ی دیتا بیس قبلی بررسی کنید .

شما باید ابتدا همه table ها رو انتخاب کنید و بعد از بخش operation مقدار این بخش رو

utf8_general_ci

بزارید

البته اگر اشتباه نکنم

موفق باشید

لینک به ارسال

collection رو پیدا نکردم، راستش رو بخواهید در زمینه backup اصلا تا حالا وارد نشده بودم و خیلی مبتدی هستم

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بک آپی که گرفتید سالمه؟ و کامل و بدون مشکل ریستور کردید؟

منظور وحید جان از collection قسمتی هست که مربوط به زبان جداول شما در دیتابیس هست... (وارد دیتابیستون بشید زیر مجموعه collection و زبان جداول رو بررسی کنید... / باید روی utf8_general_ci باشند...)

البته با توجه به توضیحاتتون امکان ناقص بودن بک آپ یا انتقال ناقصش زیاده... !

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام. ممنونم

اگه منظورتون از بک آپی که میگید فول بک آپ بوده باید بگم آره کامل هستش و الان هم restore شده و روی هاست جدیدم کامل داره کار میکنه فقط مشکل اینه از phpmyadmin که دیتابیس ها رو export میکنم و میام روی هاست جدیدم import میکنم اون مشکلاتی که گفتم اتفاق میفته

من واقعا همه کار ها رو انجام دادم و نشده، خیلی خیلی هم عجله دارم، ااگه user و pass هاست رو بهتون دم اینکارو انجام میدین؟ در قبالش پول هم میدم فقط درست انجام بشه، به خدا 3 هفته شده فکرم رو داغون کرده، هر دفعه یک داستانی پیش میان

لینک به ارسال

وقتی بک آپ دیتابیس رو ایمپورت می کنید کامل ایمپورت می شه!؟ معمولا در ایمپورت بک آپ دیتابیس در برخی از هاست ها از جانب ادمین سرور محدودیت حجمی یا زمانی اعمال می شه که اگر در مورد هاست شما هم اینطور باشه بهتره بک آپ دیتابیستون رو بدید به ادمین سرور تا اونها براتون کامل دیتابیس رو ایمپورت کنن...

موفق باشید

لینک به ارسال

دادم مدیر هاست هم انجامش داد ولی مثل اولش شد، من احتمال میدم مشکل از همین utf8 و collectian و اینا باشه، لطف میکنید واسم انجامش بدید؟

لینک به ارسال

دوستان کسی میتونه برام اینکارو انجام بده که کلمات فارسی به شکل لامت سوال نیفته؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

اسم دیتابیس جدید باید مثل قدیمی باشه و دقت کنین که وقتی وارد phpmyadmin میشید اول روی نام همین دیتابیس که ساختید در پانل سمت چپ کلیک کنید و در صفحه مخصوص همین دیتابیس دستور ایمپورت بدهید و فایل اسکیوال را وارد کنید درست میشه

لینک به ارسال

اسم دیتابیس جدید باید مثل قدیمی باشه و دقت کنین که وقتی وارد phpmyadmin میشید اول روی نام همین دیتابیس که ساختید در پانل سمت چپ کلیک کنید و در صفحه مخصوص همین دیتابیس دستور ایمپورت بدهید و فایل اسکیوال را وارد کنید درست میشه

ممنون از راهنماییتون ولی اینکارها رو انجام دادم این مشکلات پیش اومده دیگه

نه این عملی نیست، چون لینکا خراب میمونه و درضمن همه کارکترهای فارسی علامت سوال میشه و مشکلات بسیار زیاد دیگه

لینک به ارسال

براي انتقال سايت بهترين راه استفاده از آكي بك اپ است(Akeebackup) كه كمتر به مشكل ديتابيس برخورد ميكنيد چون اين كامپوننت براي شما يك بسته نصبي ايجاد ميكند.

براي ديتابيس هم در موارد قبلي بايد بگم كه راه حلش ساده است و دوستان پاسخ دادند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...