رفتن به مطلب
abbasi

قالب یا زهرا (س) برای 1.5 و 1.6

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و ادب , به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) قالبی رو طراحی کرده ام که همکنون با تاخیر چند روزه در اینترنت منتشر می کنم.

از ویژگی های قالب می تونم بگم این قالب برای هر دو جوملا آماده شده است و با سه مرور گر فایر فاکس اپرا و اکسپلوره چک شده است

در کل قالب بسیار سبکی است (100 کیلو) و سرعت لود بالایی دارد و در طراحی آن از هیچگونه جدولی استفاده نشده است که این خود موجب بهینه شدن سایت از نظر سئو است.

دوستان این قالب به مناسبت شهادت حضرت زهرا است و دوستان می توانند با انتشار ان در دیگر سایت ها در این کار فرهنگی سهیم باشند در ضمن با توجه به سادگی قالب ان شاء الله ورژن 2 آن در راه است . دوستان با نظرات خود در تکمیل این قالب یاری دهند

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13049510961.zip

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13049510961.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز خوبه اما گرافیکش خیلی ضعیفه!!!!! نمونش منوی اصلی

download.php?imgf=13049527551.jpg

اما در کل مطمئن روش یه کم از نظره گرافیکی کار بشه خیلی بهتر میشه...خسته نباشید میگم بابت زحمتتون...

:thankyou:

لینک به ارسال

بجز چپ و راست و منو موقعیت دیگه ای نداره و باید براش درست کنین.

کلاس ماژول منو برای "فهرست اصلی" چیه.؟ تصویر منو نمایش داده نمیشه.

لینک به ارسال

با سلام از همگی دوستان

"در پاسخ دوست عزیز منو به صورت عادی نمایش داده می شود"

در ضمن دوستان اگر طرح خاص و یا پیشنهاد و انتقادی دارید مطرح کنید , ان شاء الله در پایان خرداد ماه نسخه اصلاحی این قالب منتشر می شود که سعی می کنیم تغییرات مهمی در گرافیک آن اعمال کنیم . همچنین دو الی سه موقعیت مناسب به قالب اضافه نماییم.

یاد آور می شوم این قالب جزء قالب هایی است که با جوملا 1.5 و هم جوملا 1.6 کار می کند و از تکنولوژی تیبلست (عدم استفاده از تیبل ) بهره می برد . همچنین سرعت لود بسیار بالایی به خاطر حجم کم قالب دارد . ضعف این قالب در گرافیک آن است که سعی ما این است که ان را اصلاح نماییم.

اگر کسی تمایل به کمک به این پروژه را دارد می تواند هدر مناسب و در خور شان مقام حضرت زهرا طراحی نماید

و به ایمیل abbasi2022@gmail.com ارسال نماید

باز هم تشکر از همگی دوستان

لینک به ارسال

سلام به دوست عزیز آقای عباسی

همون طور که دروستان گفتم ضعف اصاصی این قالب گرافیک اونه

اگر امکان داره فایل psd طرح را برای من ارسال کنید تا روی گرافیکش کار کنم و براتون ارسال نماییم

اینهم ایمیلم :ehsanahmadvand17@gmail.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...