رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

hezarebox.png در طراحی ابن قالب برای مدیریت 2 چیز برای من ملاک بوده است اول سرعت قالب و دوم هم زیبایی آن علاوه بر آن هم کپی رایت ها را برداشته ام که استفاده از این قالب را برای آنهایی که نمیخواهند مشتریانشان بدانند که با جوملا برای آنها سایت طراحی نموده اند سهل و آسان نموده است ...

edame.jpg

قالب مدیریت هزاره قالب بسیار زیابیی است که بر اساس css3 و یک فایل جاوا طراحی شده است تمامی تصاویر زائد حذف شده و همچنین کتابخانه های جاوا خود جوملا هم حذف گردیده است صفحه لاگین تغییر یافته و تمامی تصاویر هم قابل تعویض است . رنگ بندی قالب به نحوی انتخاب شده است که مدیر سایت را خسته نکند و همانطور که گفتم اثری از نام جوملا در این قالب مدیریت نیست اینکه شما به مشتریانتان بگویید که سایتتان با جوملا طراحی شده اس و یا خیر به ما مربوط نیست اما توصیه من اینه که حتما با مشتری صادق باشید امروز نفهمه فردا متوجه میشه و اونوقته که تنها بد نامی برای طراح سایت باقی میمونه . در هر حال یکی از دوستانم این قالب را سفارش داده بود که با اجازه خودش برای عموم منتشر میشه قالب زیبایی است و برای تنوع هم بد نیست علاوه بر آن سرعت ادمین هم بالا میبره . امیدوارم بکارتون بیاد .

[align=JUSTIFY]

[/align]

به دلیل اینکه تمامی کپی رایت ها از این قالب بر داشته شده لطفا در صورتی که این قالب را در سایت دیگری منتشر نمودید منبع آن را ذکر نمایید

[JUSTIFY]اسکرین شات:[/JUSTIFY]اسکرین شات: screenhezare3.png

screenhezare2.png

screenhezare1.png

[align=JUSTIFY]ngro8.jpg.gif

[/align] [align=CENTER]

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی زیباست جناب تهرانی. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین و زیباترین قالب های مدیریتیه که تا حالا دیدم. ممنون

فقط یه مشکل کوچیک:

تو صفحه ورود user و pass مدیریت، استایلش درست نیست (مثل اونی که تو عکس نمایش داده شده نیست). با فایرفاکس 4 و IE8 تست کردم.

download.php?imgf=13049722591.PNG

و یک مورد دیگه:

موقعیتی برای نمایش ماژول های صفحه اول مدیریت در نظر گرفته نشده؟ (مثل حاضرین در سایت، محبوب ترین مطالب و ...)

لینک به ارسال

سلام

در طرح بندی اشکالی نبود (فایرفاکس 4 و آی ای 9) اما موقعیت cpanel رو در نظر نگرفتن.

در کل قالب سفارشی خوبی هست.

لینک به ارسال

سلام

برای صفحه لاگین حق با شما است آقا مجتبی من منیتورم وایده برای همین یادم رفته درستش کنم در مانیتورهای واید مشکلی نداره چشم درستش میکنم

برای موقعیت cpanel خوب مخصوصا جایی در نظر گرفته نشده ئلیلشم اینه که معمولا باین قسمت کسی کاری نداره . یکی از دلایل سرعت بالای قالب هم همینه که این ماژول ها لود نمیشه

لینک به ارسال

سلام

هنگام نصب قالب با این خطا مواجه شدم

خطا! فایل نصب XML در این بسته یافت نشد.

میشه بفرمایید مشکل کجاست؟

لینک به ارسال

در اين مورد در سايت جومينا اموزش و راهنمايي كامل وجود دارد و ميتوانيد هم در اونجا و هم در انجمن جستجو و مطالعه كنيد!

لینک به ارسال

سلام

برای صفحه لاگین حق با شما است آقا مجتبی من منیتورم وایده برای همین یادم رفته درستش کنم در مانیتورهای واید مشکلی نداره چشم درستش میکنم

برای موقعیت cpanel خوب مخصوصا جایی در نظر گرفته نشده ئلیلشم اینه که معمولا باین قسمت کسی کاری نداره . یکی از دلایل سرعت بالای قالب هم همینه که این ماژول ها لود نمیشه

سلام آقاي تهراني قالب قالب اصلاح شده رو كي قرار ميدين ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...