رفتن به مطلب
tpico

راه اندازی وب سایت بانک سرمایه با جوملا

پست های پیشنهاد شده

از عجایب خلقت اینه که موسسات و مراکز اقتصادی پول خرج میکنن تا سیستم های حرفه ای خریداری نمایند ولی بانک سرمایه امور بانکداری الکترونیکی خودشو هم با جوملا آغاز کرده تا ببینیم چی از آب در میاد

http://www.sbank.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بله از اول هم با جوملا بوده

خیلی از بانک های دیگه هم از جوملا یا مدیریت محتواها ی دیگر استفاده میکنند جالب اینجاست که shs404 وارز هم استفاده میکنه :D

اما اشکالی نداره که تنها برای نشان دادن محتوا از جوملا استفاده میکنند برای قسمت های دیگر اسکریپت های جدا دارن . گرچه یک سوت میشه سایتشون را ه-ک کرد که برای یک بانک خیلی بده اما مگر غیر از اینکه که جوملا برای نمایش محتوا است خوب این بنده خدا ها هم دارن از همین استفاده میکنن . انصافا لزومی نداشته برای محتوا از چیز دیگه ای استفاده کنن

لینک به ارسال

ولي انصافا مرتب و خوشگل طراحي شده، رنگبندي خوبي داره، حداقل بايد سعي كنن كه favicon جوملا رو بردارن، تا حداقلش از هكرهاي مبتدي در امان باشن :D

لینک به ارسال

سایت خوبی‌ دراوردن ...

طراحیش هم عالیه !:cool:

فقط خدا وکیلیش برای من خیلی‌ باعث تعجب که چرا favicon جوملا رو گذاشتن ؟:huh:

شما میدونید ؟:huh:

این یه مطلب .

مطلب بعدی اینه که از tpico عزیز برای اینکارش تشکر می‌کنم .

چون کار خیلی‌ خوبی‌ کرده .

این باعث می‌شه که طراح ها اینو‌ها رو ببینن و بدونن با جوملا چه سایت هارو و برای کجا‌ها می‌شه طراحی کرد .

اگه دیگران هم سایت های دیگه ای سراغ دارن اینجا بزارن تا بقیه هم ببینن و استفاده کنن .

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

حساب من بانک سرمایه است

3 روز پیش سایت بانک کلا خوابید دوبره بک آپ را برگردوندن فکر کنم یادشون رفته آیکون را بردارن

اما یک نکته اتفاقا به نظر من قالب سایتشون جالب نیست .

نکته دیگه اینه که فقط برای محتوا دارن از جوملا استفاده میکنن اما......

قسمت امنیت را در انجمن ببینید . امیر علی از ثبت نام و خود کانتت جوملا 2 تا باگ گذاشته یعنی همینم میشه ه-ک کرد نه این، همه سایت های جوملایی را میشه ه-ک کرد . این سایت هم کاری جز نمایش محتوا نداره خیلی از سایت های خود کاربرای انجمن خیلی پیشرفته تره این خیلی سادس برای کارای دیگه دارن از اسکریپت استفاده میکنن

لینک به ارسال

از آقای تهرانی عزیز ممنون که توضیحات کامل می دن ولی فکر کنم جای تاسف داره یه بانک شاید یه آگهی تلویزیونیش میلیئنها خرجش بشه میاد اینقدر سطح پایین کار می کنه یه چرخی تو وب میزد آقای تهرانی و امیر علی رو پیدا میکرد فکر کنم براش بهتر بود

:P

نکته جالب اینکه برای همه یه شماره تماس هست ولی این مسئول فناوری اطلاعات هیچ شماره ای نداره

لینک به ارسال

این پشت توی دلم مونده بود ولی میخواستم بگو :D

1.عصر زمان جان کجا بودی ، دیده نمیشدی ؟:heart:

2. آقا تیکه میندازی ؟ دستت درد نکنه مزد دست ما اینه ؟ :)

این دست نمک نداره باید بندازمش دور :D;)

لینک به ارسال

امیر علی جان به خدا تعریف کردم ازت ما این قدر از آموزش های خوبت خوندیمو تعریفتو شنیدیم دیگه ایمان پیدا کردیم به علم شما

شرمنده به خدا بعد از مشکل انجمن و جابجایی رتبه بنده از درجه 5 به 1 کمی ضد حال خوردم و جابجایی منزل هم داشتیم دیگه کارای روزانه هم بود دیگه نتونستم زیاد سر بزنم

ایشاالله ازین به بعد بتونم بیشتر در خدمت باشم

لینک به ارسال

با سلام من بزودی یعنی تا 2 -3 روز آینده قالبی شبیه به این قالب آماده می کنم

می خواستم نظر آقای تهرانی را بپرسم (آیا مشکلی داره یا نه )

البته بگم شبیه نه دقیقا مثلش

لینک به ارسال

سلام.

کسی می‌داند در منوهای این سایت از چه ماژولی استفاده شده است؟

لینک به ارسال

فکرشو بکنید یک دفعه در مطبوعات بنویسن سپرده بانک سرمایه در بانک های خارجی به علت شکایت جوملا و غیر هم به علت وارز

بلو که شد :D

چه شود :huh:

لینک به ارسال

swmenu که اون هم وارزه :)

یک بانک و 2 تا امکان وارز ؟؟؟!!

swmenu+shs404sef

حساب من را در این بانک نبندن شانس اوردم :)

با سلام یعنی اون قسمت (منوی اصلی ) ماژول است من فکر کردم خودشون طراحی کردن

لینک به ارسال

امید وارم که خریده باشن

دوستان شما هم خوش بین باشید :P

هرکی این هنر مند بزرگ رو پیدا کرد حد اقل بهش بگید آیکون جوملا رو بر داره از اون بالا (یه جورایی گناه دارن:( )

لینک به ارسال

دوستان عزيز فكر نكنم به فكر گشتن سايت بانك سرمايه براي يك حمله گازنبري باشيد ;)

فكر كنم جومينا رو چند وقت ديگه به جرم نشان دادن روش هاي نفوذ به سايت ها و معرفي سايت هاي دولتي مجرم شناخته شده و محكوم به حبس ابد در جوملا شوند :exclamation:

لینک به ارسال

طراح این سایت دوست عزیزی است که شهره آفاق هستند . کافی مشخصات سرور سایت را در بیارید ببینید کدوم سروره . بعدش آقا تو رو خدا بیخال حفره های امنتی این سایت بشید بیایین رو افتضاحی که طراح زده بحث کنیم . که برای بانک به این خوبی و شیکی آخه این چه سایت مزخرفیه که درست کردن خداتومن هم پولش را گرفتن وب سایت ماکیان پرند که ما درست کردیم هم از این بهتره http://www.maakianparand.ir/

من فکر میکنم این بحث ها خیلی خوبه به شرطی که بیاییم اشتباهات را تحلل کنیم و ازش درس بگیریم برای کارهای خودمان که بتونیم بهبودش بدیم

لینک به ارسال

آقا من تنم لرزید وقتی شما گفتین که براحتی میشه جوملا رو ه-ک کرد. یعنی هیچ راهی برای در امان موندن سایتهای جوملا از دست هکرهای حرفه ای وجود نداره؟

لینک به ارسال

آرمین جان مسئله جوملا نیست هر سایتی قابل ه-ک شدن هست و هرچه سیستمی که استفاده میشه معروف تر باشه هکر ها روش بیشتر کار میکنن

لینک به ارسال

آقا من تنم لرزید وقتی شما گفتین که براحتی میشه جوملا رو ه-ک کرد. یعنی هیچ راهی برای در امان موندن سایتهای جوملا از دست هکرهای حرفه ای وجود نداره؟

سلام اونقدر که بشه مفت زدش در اشتیاهی بیشتر باگ های که داره روی الحاقاتش هستش ...

بایستی خودت سایت رو سکیور کنی:D اگه تونستم یه سری رو شیر میکنم واسه دوستان که ان شاالله یه و ب سایت به شرایط ایده ال برسه چطوری هستش ;)

لینک به ارسال

دوستان پس حتما روشهای سکیور کردن سایتهای جوملایی رو آموزش بدین

لینک به ارسال

سلام:

دوستان برای ایجاد همچین منوایی که سایت وزین:cool: سرمایه درست کرده چکار باید کرد؟

خیلی کلی گفتم نه؟:thankyou:

لینک به ارسال

نه عزیز خوب گفتی

شما باید از کامپوننت swmenupro استفاده کنی منتها وارزه و من نمیتونم در اینجا برات قرارش بدم در ایترنت سرچ کن هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...