رفتن به مطلب
bmgp7

افزونه جهت نمایش قطعات صنعتی

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض خداقوت 
می خواستم بدونم آیا افزونه برای نمایش قطعات صنعتی که با نرم افزارهایی نظیر اتوکد و کتیا طراحی میشن بصورت 3 بعدی هست ؟
نمونه این مورد در آدرس زیر هست
https://www.spray.com/services/CAD_file_central_full-cone_metric.aspx

لطفا راهنمایی بفرمائید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر

من قبلا یه کتابخونه برای گالری 3d نوشتم و دارم که تقریبا شبیه این سایتی هست که دادید البته یکم نسبت به این سایتی که دمو دادید امکاناتش فرق داره ولی اصل قضیه رو انجام میده که همون سه بعدی نشون دادن محصول است.

در صورتی که بخواین باید سفارش بدید تا برای شما بصورت مجزا آماده بشه چون اسکریپتش به تنهایی کارایی استفاده روی جوملا رو نداره

لینک به ارسال
بر 7/22/2019 at 11:07 , محمدحسین میری گفت:

سلام وقت بخیر

من قبلا یه کتابخونه برای گالری 3d نوشتم و دارم که تقریبا شبیه این سایتی هست که دادید البته یکم نسبت به این سایتی که دمو دادید امکاناتش فرق داره ولی اصل قضیه رو انجام میده که همون سه بعدی نشون دادن محصول است.

در صورتی که بخواین باید سفارش بدید تا برای شما بصورت مجزا آماده بشه چون اسکریپتش به تنهایی کارایی استفاده روی جوملا رو نداره

سلام آقای میری بی زحمت هزینه این افزونه رو حدودا برای شخصی سازی بهم میگین ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...