رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

من جلسات پنجم و هفتم و هشتم آموزش php رو که سایت جومینا در نوروز 1396 بصورت رایگان ارایه کردن رو متاسفانه نتونستم دانلود کنم. اگر از عزیزان کسی این آموزش رو داره لطفا لینکش رو بزاره تا بتونم دانلودش کنم. خیلی احتیاج بهش پیدا کردم.

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
3 ساعت قبل, zara2014 گفت:

با سلام 

من جلسات پنجم و هفتم و هشتم آموزش php رو که سایت جومینا در نوروز 1396 بصورت رایگان ارایه کردن رو متاسفانه نتونستم دانلود کنم. اگر از عزیزان کسی این آموزش رو داره لطفا لینکش رو بزاره تا بتونم دانلودش کنم. خیلی احتیاج بهش پیدا کردم.

ممنون

سلام

من هم دانلود کرده بودم که ببینم آموزششون چطوره. ممکنه نکات جدیدی داشته باشه که به دردم بخورن ولی به دلایلی موفق به دانلود کامل آموزش (مثلاً همین جلسه‌ی هشتم) نشدم. بهترین راهش اینه که شرایطی فراهم بشه خودشون دوباره بذارن. اینکه من یا شما به اشتراک بذاریم یجورهایی خلاف هست. قبلاً بهشون پیام داده بودم که (مثلاً همین جلسه‌ی هشتم رو) اگه ممکنه مجدد بذارید ولی ظاهراً تعداد درخواست‌ها برای درخواستم به حد نصاب نرسیده بود و مجدد نذاشتن. حالا هم شاید در ادامه مناسبتی پیش بیاد که دوباره بذارنش (مثلاً عید فطر). می‌تونن هم مثلاً نظرسنجی بذارن و سه قسمتی که بیشتر از همه کمترین دانلود رو داشتن (دانلود نشده بودن) رو بذارن برای دانلود مجدد.

لینک به ارسال

منم درخواست دادم برای تمدید زمان دانلود ولی اهمیتی به درخواستم ندادن. چون آموزش رایگان بود به نظرم مشکلی برای گرفتن لینک از دوستانی که فایل رو دارن نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...