رفتن به مطلب
n72man

مشکل در کامپوننت fileselling جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان

من یه مشکل عجیب توی کامپوننت fileselling برخورد کردم، اینکه وقتی شخصی هر فایلی رو خرید میکنه اگه با مرورگر گوگل کروم باشه یه فایل خاص رو براش دانلود میکنه (یعنی فرقی نمیکنه چی خرید کرده باشه) ولی با مرورگرهای دیگه این مشکل وجود نداره و راحت فایل خریداری شده دانلود میشه.

نکته اینکه من با چند تا سیستم مختلف تست گرفتم و همین مشکل بود ( حتی سیستمی که تازه ویندوز عوض شده و آخرین آپدیت کروم روش بود) و همچنین نرم افزار های دانلود رو هم همه رو غیر فعال کردم.

البته گوگل کروم گوشی این مشکل رو نداره.

دوستان اگه کسی راه حلی به ذهنش میرسه راهنمایی کنه...

پیشاپیش ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بر 5/21/2018 at 16:27 , n72man گفت:

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان

من یه مشکل عجیب توی کامپوننت fileselling برخورد کردم، اینکه وقتی شخصی هر فایلی رو خرید میکنه اگه با مرورگر گوگل کروم باشه یه فایل خاص رو براش دانلود میکنه (یعنی فرقی نمیکنه چی خرید کرده باشه) ولی با مرورگرهای دیگه این مشکل وجود نداره و راحت فایل خریداری شده دانلود میشه.

نکته اینکه من با چند تا سیستم مختلف تست گرفتم و همین مشکل بود ( حتی سیستمی که تازه ویندوز عوض شده و آخرین آپدیت کروم روش بود) و همچنین نرم افزار های دانلود رو هم همه رو غیر فعال کردم.

البته گوگل کروم گوشی این مشکل رو نداره.

دوستان اگه کسی راه حلی به ذهنش میرسه راهنمایی کنه...

پیشاپیش ممنون

من هم با این مشکل مواجه هستم. خیلی پیگیری کردم ولی هنوز جوابی نگرفتم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...