رفتن به مطلب
deldar

ایجاد موقعیت جدید در قالب!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. در قالب sinaglass می خواهم یک موقعیت مثل موقعیت های user1 و user2 اضافه کنم! خودم هر چه می کنم قالب به هم می ریزد و نمی توانم انجام دهم! لطفا راهنمایی کنید!

این عکس موقعیتها user1 و user2 را نشان می دهد که یک موقعیت مثل همینها در کنارشان می خوام اضافه کنم:

588c4b51b42e461e9a92.jpg

فایل index.php قالب را ضمیمه کردم. ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست من لطفا صبر بفرمایید و اسپم ارسال نکنید، بزودی دوستان قالب کار ما پاسخ شما را خواهند داد

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

من کدهای سینا گلاس را ندیده ام

اگر تیبل باشه که هیچ اگر با دایو باشه میشه لطفا قالب را پیوست کنید یه نگاهی بهش بندازم

لینک به ارسال

سلام. ممنون هستم از پیگیریتان. قالب را بصورت کامل ضمیمه کردم. ممنون از زحماتتان

لینک به ارسال

سلام

این قالب از لحاظ کد نویسی بسیار ضعیف ایت و با جدول ایجاد شده

در حقیقت قالب html است که به جوملا خورانده شده است و چون با تیبل است اضافه شدن موقعیت بهش خیلی سخته و در بعضی مواقع اصلا امکان پذیر نیست

لینک به ارسال

ممنون. حالا نمی شه یه کاری کرد؟ خیلی برام ضروری هست. خواهش می کنم

من خودم باهش ور می رم و این موقعیت در کنار دو موقعیت user1 و 2 اضافه می شه ولی از سمت چپ قالب کش میاد و نمی دونم مشکل از چیه. من زیاد وارد نیستم و در اصلی یکی از کدهای موقعیت user1 رو کپی و زیرش پیست کردم و دیگه نمی دونم کد نویسی چطوریه! خواهش می کنم اگر امکان داره یه کاری بکنید! مرسی

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز در مورد اینکه شکا میایین و کد های user 1 رو کپی می کنید و ... اینکار تقریبا درسته و لی ... باید :

یه اسم دیگه براش تعریف بشه و ... بعد از این کار شما باید در فایل css قالبتون تنظیمات مورد نیاز اون موقعیت رو بدید ...

البته اینکار زمانی که قالبتون با Div طراحی شده باشه ساده تر از زمانی هست که تیبل طراحی شده باشه ...( همونطوری که جناب تهرانی توضیح دادند).

در مورد کش امدن قالبتون هم باید عرض کنم این به css قالبتون مربوط میشه که باید ....

+ بر اینها چرا از این قالب استفاده می کنید ؟ این قالب سنگینه و از رنگ بندی جالبی هم برخوردار نیست ( البته به نظر من )

چرا از قالبهای سایت خودمون استفاده نمیکنید ... یه سری به بخش قالبهای بزنید :blush: حتما یه جایگزین خوب چیدا خواهید کرد .

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...