رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من فروش فایل ویرچومارت رو روی جوملا 3 نصب کردم . الان برای آپلود فایل های بیشتر از 2 مگ دچار مشکلم

هم محدودیت توی جوملا رو افزایش دادم

هم گفتند که توی فایل htaccess چند خط اضافه کنم و توی هاست آپلود کنم ( چند مدل مختلف رو پیدا کردم و اضافه کردم اما نشد )

از اونجایی که توی ویرچومارت باید حتما توسط خودش آپلود کنم از ftp هم نمیشه استفاده کرد ، پشتیانی هاست هم میگه که محدودیتی وجود نداره و مشکل از جوملا/ویرچرمارت هست

راه حلی دارید ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بر 11/28/2017 at 16:58 , montazergraph گفت:

سلام

من فروش فایل ویرچومارت رو روی جوملا 3 نصب کردم . الان برای آپلود فایل های بیشتر از 2 مگ دچار مشکلم

هم محدودیت توی جوملا رو افزایش دادم

هم گفتند که توی فایل htaccess چند خط اضافه کنم و توی هاست آپلود کنم ( چند مدل مختلف رو پیدا کردم و اضافه کردم اما نشد )

از اونجایی که توی ویرچومارت باید حتما توسط خودش آپلود کنم از ftp هم نمیشه استفاده کرد ، پشتیانی هاست هم میگه که محدودیتی وجود نداره و مشکل از جوملا/ویرچرمارت هست

راه حلی دارید ؟

درود

من ندیدم ویرچومارت محدودیتی داشته باشه. این لینک از انجمن رسمیش رو ببینید:

https://forum.virtuemart.net/index.php?topic=62047.0

چک کنید ببینید الان محدودیت دومگی موقع نصب افزونه روی جوملا هم وجود داره یا خیر؟

یاحق

لینک به ارسال
بر 12/1/2017 at 11:28 , RezaDindar گفت:

درود

من ندیدم ویرچومارت محدودیتی داشته باشه. این لینک از انجمن رسمیش رو ببینید:

https://forum.virtuemart.net/index.php?topic=62047.0

چک کنید ببینید الان محدودیت دومگی موقع نصب افزونه روی جوملا هم وجود داره یا خیر؟

یاحق

مشکل از تنظیمات php بود که اینطوری حل شد

در cpanel از بخشی که ورژن php رو تغییر میدید Switch To PHP Options رو بزنید و از upload_max_filesize حجم رو ارتقاء بدید

لینک به ارسال

با اینکه مشکل حل شده ولی انتقال از ftp همیشه مطمئن تر و پیشنهاد میکنم از راه حل زیر استفاده کنی مخصوصا برای فایل های با حجم بالا
راه حل:
۱- شما یک فایل یک کیلو بایتی با نامی که میخای آپلود بشه ایجاد و آپلود کن.اینطوری در ایجاد محصولات حداکثر سرعت رو داری
۲- سپس از طریق ftp فایل اصلی رو با هر حجمی که داره ولی با نام و پسوند فایل آپلود شده جایگزین کن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...