رفتن به مطلب
iman iman

سوال از تخصصی های جوملا: در جوملا 1.5 مانند 1.6 امکان ارسال مطلب بدون نیاز به ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

من قصد دارم به کاربران سایتم اجازه ارسال مطلب بدون نیاز به ثبت نام رو بدم البته در جوملا 1.6 که به سادگی موفق شدم ولی در جوملا 1.5 چنین گزینه ای رو پیدا نکردم. لطفا کمک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام

من قصد دارم به کاربران سایتم اجازه ارسال مطلب بدون نیاز به ثبت نام رو بدم البته در جوملا 1.6 که به سادگی موفق شدم ولی در جوملا 1.5 چنین گزینه ای رو پیدا نکردم. لطفا کمک کنید

جوملا 1.5 چنین امکانی رو نداره، تنها نویسندگان قادر به ارسال مطلب هستند.

لینک به ارسال

با سلام دوباره

من موفق شدم در جوملا 1.6 همه کاربران معمولی سایت رو که حتی ثبت نام هم نکرده اند قابلیت نویسنده تعریف کنم یعنی هر بازدیدکننده ای قایلیت ارسال مطلب داشته باشه بدون اینکه ثبت نام کرده باشه که بعداً مدیریت سایت بتونه مطالب دریافتی کاربران رو بررسی کنه و مطالب مفید رو منتشر کنه.

سوال من اینه: در جوملا 1.5 چطوری می شه این کار رو کرد ؟

:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

متاسفانه در جوملا 1.5 این امکان نیست تا کاربر میهمان ایجاد کنید!

یک راه دیگه هم استفاده از الحاقات سطوح دسترسی هست که البته بنده تست نکردم که توسط این دست الحاقات شما می تونید به این منظورتون برسید یا خیر... (باید نصب و بررسی کنید)

http://www.joomina.ir/%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C/%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C

قبل از کار با این افزونه یک بک آپ کامل از پوشه ها و فایلهای جوملا و دیتابیستون بگیرید...

موفق باشید

لینک به ارسال

از کامپوننت سطح دست رسی استفاده کنید

و یک وبلاگ ساز جومینا رو هم تست کنید این دوتارو ببنید می تونید ست کنید فکر کنم بشه در پیغام خصوصی که دادید می خواستم بگم که برای شما غیر فعال بود

موفق باشید:thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزیز

سلام

همونطور که دوستان گفتن، تو جوملا 1.5 این امکان وجود نداره و افزونه ای هم برای این کار پیدا نکردم. خودم یه مدت خیلی دنبالش بودم. ولی چیزی پیدا نکردم.

البته با افزونه های سطح دسترسی میشه یه کارایی کرد. ولی با اون ها هم به کاربران عادی نمیشه اجازه ارسال مطلب داد. فقط میشه به کابران ثبت شده این امکان رو داد.

در ضمن پیام خصوصی می فرستین، لطفا دریافت پیامتون رو فعال کنین تا بتونم بهتون پاسخ بدم

لینک به ارسال

دوست عزیز باید در هسته دستکاری کنید که امکان ویرایش حذف گردد

باید مقداری کدهای هسته تغییر کند

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...