رفتن به مطلب
sarabahal65

کامپوننت dj classified

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخوام روی کامپوننت dj classified تو قسمت ثبت آگهی یه سری فیلدها بر اساس نوع آگهی ک انتخاب میکنه قابل پر کردن باشه , این امکان میشه بدون دستکاری توی کداش گذاشت؟

یا جایی داره که بشه ی سری فیلدها به نوع اگهی ربط داد؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
3 ساعت قبل, sarabahal65 گفت:

سلام دوستان

میخوام روی کامپوننت dj classified تو قسمت ثبت آگهی یه سری فیلدها بر اساس نوع آگهی ک انتخاب میکنه قابل پر کردن باشه , این امکان میشه بدون دستکاری توی کداش گذاشت؟

یا جایی داره که بشه ی سری فیلدها به نوع اگهی ربط داد؟

با سلام

بله امکان داره ، خواهشمندم توضیح بیشتری بدهید که چه کاری می خواهید انجام دهید تا در صورتی که سوادم برسه پاسخ بدم.

لینک به ارسال
17 ساعت قبل, مجیدی گفت:

با سلام

بله امکان داره ، خواهشمندم توضیح بیشتری بدهید که چه کاری می خواهید انجام دهید تا در صورتی که سوادم برسه پاسخ بدم.

ممنونم 

من الان توی انواع اگهی سه مدل رایگان ویژه و معمولی دارم مثلا میخوام فیلد گذاشتن لینک فیلم و آدرس وب برای رایگان ها نباشه برای اون دو نوع دیگه باشه و اون قسمت حراجی هم روی ویژه باشه بقیه نوع ها نداشته باشن و فیلد شماره تماس ثابت و موبایل هم جدا برای همه ی گروه ها بزارم

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
11 minutes قبل , sarabahal65 گفت:

ممنونم 

من الان توی انواع اگهی سه مدل رایگان ویژه و معمولی دارم مثلا میخوام فیلد گذاشتن لینک فیلم و آدرس وب برای رایگان ها نباشه برای اون دو نوع دیگه باشه و اون قسمت حراجی هم روی ویژه باشه بقیه نوع ها نداشته باشن و فیلد شماره تماس ثابت و موبایل هم جدا برای همه ی گروه ها بزارم

ممنون میشم راهنمایی کنید

و ی مورد دیگه اینکه میخوام توضیحات مختصر و کامل رو یکی کنم ولی دو خط اول توضیحات کامل به عنوان مختصر نشون داده بشه

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۱/۲۱ ه‍.ش. at 09:27 , sarabahal65 گفت:

ممنونم 

ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام

ابتدا در قسمت فیلدهای اضافی فیلد مورد نظر خودتون رو بسازید ( پیشنهاد من برای قراردادن لینک فیلم و یا آدرس وب  و شماره موبایل و یا ....)

سپس در قسمت مجموعه ها نوع آگهی خود رو انتخاب نموده و از قسمت لینک مدیریت فیلدهای سفارشی، فیلدهای مورد نظر خودتون رو به مجموعه یا همون نوع آگهی تون اضافه کنید

در مورد سئوال بعدیتون متاسفانه سوادم قد نمیده

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...