رفتن به مطلب
Pedram_IR

کار نکردن Maximenu CK Params در سرور

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

بنده یه سایت طراحی کردم که درش از  Maximenu  استفاده کردم ولی بعد که از لوکال به سرور منتقلش کردم  Maximenu CK Params کار نکرد و با اینکه پلاگین نصب و فعاله، در  Maximenu  مینویسه  Component Maximenu CK Params is not installed و بعدش درخواست دانلود می کنه. از دوستان کسی می دونه علتش چیه؟

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

احتمالن مشکل از ورژن پلاگینتون هست.پلاگین رو حذف کنید و این نسخه رو نصب کنید.

pkg_maximenuckparams_4.1.1_UNZIPFIRST.zip

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
2 ساعت قبل, کارشناس پشتیبانی(خسروشاهی) گفت:

درود بر شما

احتمالن مشکل از ورژن پلاگینتون هست.پلاگین رو حذف کنید و این نسخه رو نصب کنید.

pkg_maximenuckparams_4.1.1_UNZIPFIRST.zip

هم Maximenu CK و هم Maximenu CK Params کامل حذف کردم و مجددا نصب کردم ولی بازم همون اشکال هست، با وجود اینکه کامپوننت نصبه ولی میگه نصب نیست.

مشاهده بفرمایید:

zqv1_2017-03-04_155122.jpg

ولی ارور نصب نبودن میده:

2ult_2017-03-04_155006.jpg

ویرایش شده توسط Pedram_IR

لینک به ارسال

فکر کنم مشکل رو متوجه شدم ولی  تو راه حل موندم، احتمالا علت مشکل اینه که نام پوشه آدمین رو عوض کردم و احتمالا باید تغییراتی تو کد کامپوننت بدم. من فایل com_maximenuck_4.1.1.zip رو که در پلاگین بود اکستراکت کردم و 59 فایل php که درش بود رو باز کردم و مسیرهایی که درش administrator استفاده شده بود به نام پوشه جدید نغییر دادم و مجددا اون رو زیپ کرده و نصبش کردم ولی بازم همون ارور رو میده، آیا بازم باید مسیری رو عوض کنم یا کار دیگه ای باید بکنم؟

لینک به ارسال

نباید اسم پوشه administrator جوملا رو عوض کنید. میتونید برا امنیت به جای تغییر نام دادن پوشه،در پوشه administrator یه فایل htaccess.txt  ایجاد کنید و کدهای زیر رو توش قرار بدید:

deny from all

allow from (آدرس آی پیتون)

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, کارشناس پشتیبانی(خسروشاهی) گفت:

نباید اسم پوشه administrator جوملا رو عوض کنید. میتونید برا امنیت به جای تغییر نام دادن پوشه،در پوشه administrator یه فایل htaccess.txt  ایجاد کنید و کدهای زیر رو توش قرار بدید:

deny from all

allow from (آدرس آی پیتون)

بله، دو، سه تا افزونه دیگه رو هم که دیدم به administrator لینک داده بودن، آیا افزونه ای هست که مثل hide my joomla  عمل کنه و  پوشه های ماژول و قالب و پلاگین و غیره رو برای کاربر نهایی مخفی کنه و یه آدرس دیگه بهش نشون بده و کلا جوملا رو کمی تا قسمتی مخفی کنه؟ چون خود hide my joomla رو که نصب کردم رو سایت من که با گنتری بود عمل نکرد و کلا قالب رو ریخت به هم...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...