رفتن به مطلب
daneshpars

کامپوننت امتیازدهی به کاربران + بخش مدیریت فارسی

پست های پیشنهاد شده

درود به تمام اعضا و مدیران جومینا .

قبلا افزونه امتیازدهی به کاربران که امکانات فوق العاده ای داره توسط تیم جومینا ترجمه شده بود و در سایت جومینا به صورت عمومی منتشر شده بود ( کامپوننت امتیاز دهی به کاربران در ازای فعالیت ) . اما تنها مشکلی که داشت ترجمه نشدن قسمت مدیریت بود و برای همین کار با این افزونه مقداری مشکل بود . اما من دیشب و امروز صبح قسمت مدیریت این افزونه رو ترجمه کردم البته باید این رو هم بگم که اولین کار ترجمه من بود و چون بعضی از لغات تخصصی بودن برای من کمی دشوار بود و خیلی ترجمه عالی نشده اما تغریبا میشه دیگه از قسمت مدیریت این افزونه یک چیزهایی متوجه شد .

ویژگی های این افزونه فوق العاده هست و حتی میشه مشخص کرد که کاربران هنگامی که بر روی تبلیغات کلیک میکنند امتیازی کسب کنند و حتی میشه با سیستم پی پال امتیاز فروخت تا کاربران به میزان امتیاز خود بتوانند از امکانات سایت استفاده کنند و حتی سیستم قرعه کشی هم داره ( و حتی میشه تاریخ هم براش معین کرد ) و به برندگان کد کوپن ( که البته من کد کارت طلایی ترجمه کردم ) تعلق میگیره و کاربران با وارد کردن آن کد به آنها امتیاز مشخصی تعلق میگیرد و کاربران به این ترتیب میتونن از امکانات سایت استفاده کنند و با دانلود و یا با مرور مطالب ازآنها امتیاز کسر شود و یا به آنها افزوده شود . و یا برای تولدشان به آنها امتیاز اضافه شود و البته من خودم هنوز با این امکانات کار نکرده ام ولی در ترجمه متوجه شدم .

به هر حال امیدوارم که شما ها هم مثل من از این افزونه راضی باشید .

این هم لینک دانلود این افزونه با ارزش :

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13036385221.zip

:shy::shy:

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ترجمه ی خوبی انجام دادین اما اگه ترجمه رو روی نسخه آخرش اعمال میکردین زیباتر هم میشد! ( 1.5.13 )

لینک به ارسال

مرسی از شما :thankyou:

من این نسخه رو از سایت جومینا دانلود کردم ولی اگر نسخه جدید رو پیدا کردم سعی میکنم اون رو هم فارسی کنم. البته الان دارم فارسی سازی دو افزونه ( تبادل لینک و دعوت نامه رو ) که در انجمن پارس جوم قرار داده شده رو انجام میدم و البته یک کامپوننت خیلی جالب تبلیغاتی هم هست ( آژانس تبلیغاتی ) که قسمت مدیریتش ترجمه نشده و دارم اون رو هم ترجمه میکنم و هر وقت که کار ترجمه شون تمام شد در انجمن قرارشون میدم.

;):shy:

لینک به ارسال

سلام به دوستان عزيز ....بچه ها من اين اسكريپت رو دانلود كردم و داخل پوشه زيپ چهارتا زيپ ديگه وجود داره ....ميخواستم ببينم چي جوريه.....چي كار كنم ....همش رو بايد داخل هاست آپلود كنم...؟ بايد همشون رو از حالت فشرده در بيارم.....من خيلي وقته رو اين موضوع درگيرم......لطفا كمك كنيد ....من شايد نتونم زياد به اينجا سر بزنم.....راستي من اينو برا چت روم ميخوام كاربرد داره؟؟:huh::huh::huh:

دوستان و يا مدير عزيز اين انجمن ممنون ميشم به ايميلم و يا ايديم جوابش رو بفرستين مر30 :thankyou::thankyou::thankyou::heart:

اينم ايديم : mtolove_123@yahoo.com

لینک به ارسال

کاربر محترم

تا زمانی که شما برای وقت دیگران ارزش قائل نشید کسی هم برای سوال شما ارزشی قائل نمیشه

برای یادگیری نصب افزونه ها در جوملا می تونی به جومینا لرن مراجعه کنی که بصورت تصویری آموزش داده

یا بصورت نوشتاری در سایت جومینا می تونی یاد بگیری

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

این اسکریپت نیست دوست عزیز کامپوننته:exclamation:

و باید فایل های مربوطه رو از طریق جوملا نصب کنید لازم نیست اکسترکت بشن

موفق باشی

لینک به ارسال

با سلام

آخرین نسخه برای جوملا 1.5 ورژن 1.5.13 هست که ترجمه نشده

نسخه ای که جومینا ترجمه کرده 1.5.2 هست:

http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=95&Itemid=

یک نسخه هم برای جوملا 1.6 هست، ورژن 1.6.3 که باز ترجمه نشده

(می تونید در بخش پیشنهاد برای فارسی سازی اعلام کنید تا جهت ترجمه بررسی بشه...)

سلامت باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...