رفتن به مطلب
hosseini8546

اشکال در ریدایرکت ناخواسته

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه عزیزان خودم و بزرگواران یه سایتی دارم که همه چیز روش خوبه و مشکل خواستی نیست ویه سری دوره های آموزشی برگزار میکنه یه شرکت دیگه از سایت ما خواسته به لینک ثبت نام بهش بدم تا از طریق وان سایت بتوننم به سایت ما وصل بشن و بتونن ثبت نام کنند بد بختی اینجاست که همچین که کاربر روی دکمه paymentpage کلیک میکنه یه لحظه سایت ما میاد بعد یهو ریدایرکت میشه میره جایه دیگه htaccecc , رو دیدم چیزی دستگیرم نشد ممکنه عزیزان راهنمایی کنند

سایت مقصد آدرس اینه:http://azad.aut.ac.ir/

سایتی که میخواد از سریق یه لینک به نامه payment page  به آدرس بالا منتقل بشه اینه:

http://wscg.aut.ac.ir/site/register?lang=en

حال اگر دوستان روی کلید سبز رنگ payment page  کلیک کنند به جایه اینکه سایت بره به سمت مسیر اول میره ناکجا آباد !! توروخدا کمک بفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
55 minutes قبل , hosseini8546 گفت:

سلام به همه عزیزان خودم و بزرگواران یه سایتی دارم که همه چیز روش خوبه و مشکل خواستی نیست ویه سری دوره های آموزشی برگزار میکنه یه شرکت دیگه از سایت ما خواسته به لینک ثبت نام بهش بدم تا از طریق وان سایت بتوننم به سایت ما وصل بشن و بتونن ثبت نام کنند بد بختی اینجاست که همچین که کاربر روی دکمه paymentpage کلیک میکنه یه لحظه سایت ما میاد بعد یهو ریدایرکت میشه میره جایه دیگه htaccecc , رو دیدم چیزی دستگیرم نشد ممکنه عزیزان راهنمایی کنند

سایت مقصد آدرس اینه:http://azad.aut.ac.ir/

سایتی که میخواد از سریق یه لینک به نامه payment page  به آدرس بالا منتقل بشه اینه:

http://wscg.aut.ac.ir/site/register?lang=en

حال اگر دوستان روی کلید سبز رنگ payment page  کلیک کنند به جایه اینکه سایت بره به سمت مسیر اول میره ناکجا آباد !! توروخدا کمک بفرمایید

درود

سایت یهویی ریدایرکت میشه روی یه سری سایت دیگه. فکر میکنم بخاطر نال بودن کامپوننت آر اس فرم میتونه باشه.

یاحق

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, hosseini8546 گفت:

مهندس جان یعنی باید چیکار کنم چه جوری این نال بودن رو از بین ببرم

درود

تنها راه استفاده از افزونه اورجینال و پاک کردن افزونه فعلیه.

یاحق

لینک به ارسال

رضا جان من اورجینال خریدم به قرار 30 هزار تومن ولی وقتی اصل سایت رو هم لین دوستان میخوان لینکشو بزنند اینجوری میشه منظورم اینکه شما اگر مثلا تو سایت محترم joomina.ir یه لینک بذاری و این لینک رو به سایت اصلی وصل کنی باز هم همین جوری میشه خیلی اعصاب خورد کن شده متاسفانه

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ه‍.ش. at 20:32 , hosseini8546 گفت:

رضا جان من اورجینال خریدم به قرار 30 هزار تومن ولی وقتی اصل سایت رو هم لین دوستان میخوان لینکشو بزنند اینجوری میشه منظورم اینکه شما اگر مثلا تو سایت محترم joomina.ir یه لینک بذاری و این لینک رو به سایت اصلی وصل کنی باز هم همین جوری میشه خیلی اعصاب خورد کن شده متاسفانه

درود

والا متوجه منظورتون نشدم اما اگر از سایت های ایرانی خریدین دلیل بر اصل بودن افزونه نیست. به هرحال احتمال قبلی من رو ندید بگیرید : / اون چیزی که من دیدم این بود که سایت شما ریدایرکت میشه به یه سایت تبلیغاتی. بهتره یه بار دیگه کامل توضیح بدین تا ببینم دقیقا مشکل چیه. به هرحال میتونید منتظر سایر دوستان باشید...

یاحق

لینک به ارسال

رضا جان ممنونم که وقت گذاشتی و جواب منو دادین ولی جواب من این نبود این پست رو مذارم چون پوستی از من کنده شد که نگو نپرس این مشکل به دلیل اتک xss هستش که میره در فایلهای جاوا اسکریپت در خط اول میشنیه و ریدایرکت رو انجام میده بدبختی هنوز تموم نشده چون کاربرانی که به این سایتها برن هم مرورگرشون آلوده میشه بدبختی میشه دوتا حالا باید جواب کاربرها رو هم بدین راهش اینکه سایت رو دانلود کنید از طریق ftp سپس همه فایلهایی که با پسوند js هستتند رو یکی یکی نگاه کنی ببنی خط اولشون اگر کدی اضافه شده که باعث بروز این مشکل میشه رو پاک کنی اشنا الله که به درد دستان بخوره

لینک به ارسال
24 minutes قبل , hosseini8546 گفت:

رضا جان ممنونم که وقت گذاشتی و جواب منو دادین ولی جواب من این نبود این پست رو مذارم چون پوستی از من کنده شد که نگو نپرس این مشکل به دلیل اتک xss هستش که میره در فایلهای جاوا اسکریپت در خط اول میشنیه و ریدایرکت رو انجام میده بدبختی هنوز تموم نشده چون کاربرانی که به این سایتها برن هم مرورگرشون آلوده میشه بدبختی میشه دوتا حالا باید جواب کاربرها رو هم بدین راهش اینکه سایت رو دانلود کنید از طریق ftp سپس همه فایلهایی که با پسوند js هستتند رو یکی یکی نگاه کنی ببنی خط اولشون اگر کدی اضافه شده که باعث بروز این مشکل میشه رو پاک کنی اشنا الله که به درد دستان بخوره

درود

کاملا هم درست! اما خب اگر بخواید هی این کار رو بکنید که نمیشه! بهترین راه نصب افزونه ی rsfirewallعه که از طزریق کد جلوگیری میکنه. بهتره برسی کنید ببینید کدوم افزونه باگ xss داره و به نسخه ی جدید آپدیت و یا با چیزی جایگزینش کنید...

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...