رفتن به مطلب
Nikita

مشکل با موقعیت قرار گرفتن ماژول

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان. خدا قوت

امیدوارم سوالم رو در جای درستی مطرح کرده باشم. 

من یه نسخه جوملا 3.6.5 دارم که به درستی داره کار می کنه. ولی موقعیت نمایش یکی از ماژول هام که جزء K2 هست بهم ریخته. توی صفحه اول بجای اینکه دو ردیف سه تایی نمایش داده بشه، از بالا به پایین با فرم بدی نمایش داده میشه و اندازه عکس هام هم خیلی بزرگتر از حالت قبلی شده.

. قالبم Organic Life  هست و ماژولم K2 Content.

ممکنه لطفا کمک کنید؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولین کار اینه که به شرکتی که ازشون قالب را خریدید، بگید براتون درست کنن

دومین کار باید تنظیمات را دقیقا ماننده بسته ی نصبی که بهتون داده شده انجام بدید تا به این شکل در بیاد، برای این کار بسته نصبی را بر روی لوکال نصب کنید و قدم به قدم جلو برید

اگر تمام این مواردی که گفتم و انجام داده اید قبلا، توضیح بدید که از کی این اتفاق افتاده، و چه تغییراتی داده اید که این مشکل به وجود امده است

لینک به ارسال

از اول درست بوده. حدود یکساعت قبل، توی ماژول به جای اینکه در قسمت عنوان، جمله ای  بنویسم، توی قسمت کلاس ماژول نوشتم و از اون زمان ان اتفاق افتاد. 

بهر حال از راهنماییتون ممنون. 

لینک به ارسال

ممنون. عالی بود.

مشکل تا حدود زیادی حل شد. فقط قبلا این ماژول کمی بالاتر بود. الان کمی پایین تر از موقعیت قبلی خودش قرار گرفته. 

یعنی قبلا دقیقا بعد از ماژول SP Features  قرار داشت ولی الان یکی پایین تره. البته سعی می کنم درستش کنم.

خیلی ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...