رفتن به مطلب
zlili35

مشکل در نامه الکترونیک

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک مشکل عجیبی که دارم اینه که قسمت نامه الکترونیک یا همون ارسال به دوست ، تو هاست کار نمی کنه و میگه این نامه الکترونیک را نمی توان ارسال کرد .

حالا توی یه هاست دیگه مشکلی نداره ؟

جالب اینجاست همین پست الکترونیک جومینا هم کار نمی کنه و میگه این نامه را نمی توان ارسال نمود .

مشکل از چیه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توی اکثر هاست ها کار میکنه ولی بعضی هاست های رایگان امکان ارسال ایمیل رو می بندن ولی اگه رایگان نباشه اشکال از سرور هاستته ، منم یه همچین مشکلی با ایمیل های یاهو داشتم که تو همین انجمن جواب گرفتم که آی پی سرور هاستم برای یاهو بلاک شده و هاستم باید درخواست آی پی جدید بده که نمیده ، حالا تو هم با ایمیل های سایت های مختلف یه تستی بکن شاید همین مشکلی که من داشتم رو داری ( من که هاستمو عوض کردم)

لینک به ارسال

نه هاستم رایگان نیست ، هاست cpanel هم هست . خیلی از سایتهای جوملایی اینجورین !!!

همین جومینا رو هم تست کنید ، می بیند که کار نمی کنه ؟؟؟؟

لینک به ارسال

به smtp ربطی نداره که ، قسمت ارسال به ایمیل مطالب رو میگم نه فرم ارسالی .

الآن همین سایت جومینا رو نگاه کنید مگه هاستش رایگانه ، پس چرا ارسال به دوست مشکل داره و ارسال نمی کنه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...