رفتن به مطلب
colorfulleyes65

کامپوننت آزمون گیر آنلاین

پست های پیشنهاد شده

برای جوملا هیچی!

یعنی هست اما هرکدوم به سهم خودشون یه نقص هایی رو دارن مثلا اینکه کاربر به تعداد دلخواه میتونه آزمون بده و نمیشه جلوش رو گرفت!

(من خودم یه مدت دنبالش بودم...)

اما اگه حوصلش رو دارین آزمون ساز فارسی تستا رو نصب کنین و کمی قسمتهای کاربریش نظیر بکگراندش رو دستکاری کنین و در جوملا فراخوانیش کنین.

اینجوری هم زیبا میشه و هم امکانات خیلی خوبی رو داره...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ari quiz

که در دو نسخه رایگان و تجاری هست

یکی از بهترین افزونه های جوملا برای ساخت آزمون آنلاین هست

اگه خواستید من فارسی شده و بهینه شده اونو دارم

موفق باشید

لینک به ارسال

جاش اختیاری مثلا یک پوشه به اسم testa fسازین و بریزین توش...

ببینین تستا رو که دانلود کردم یه پوشه به اسم تستا هست که داخلش پوشه www و فایلهای اجرایی هستش مانند wos و فایل ها و پوشه های دیگه.حالا کدام رو باید بریزم داخل هاست؟همون پوشه www?یا همش؟

ari quiz

که در دو نسخه رایگان و تجاری هست

یکی از بهترین افزونه های جوملا برای ساخت آزمون آنلاین هست

اگه خواستید من فارسی شده و بهینه شده اونو دارم

موفق باشید

با سلام

نسخه رایگانش دارم.اما نیازم رو برطرف نمیکنه.نسخه تجاریش چطوره؟خوبه؟امکاناتش؟

لینک به ارسال

در ادرس زير ميتونيد جدول مقايسه نسخه رايگان و تجاري را مشاهده كنيد!

http://www.ari-soft.com/Joomla-Components/ARI-Quiz-Lite/Detailed-product-flyer.html

لینک به ارسال
ببینین تستا رو که دانلود کردم یه پوشه به اسم تستا هست که داخلش پوشه www و فایلهای اجرایی هستش مانند wos و فایل ها و پوشه های دیگه.حالا کدام رو باید بریزم داخل هاست؟همون پوشه www?یا همش؟
ari quiz که در دو نسخه رایگان و تجاری هست یکی از بهترین افزونه های جوملا برای ساخت آزمون آنلاین هست اگه خواستید من فارسی شده و بهینه شده اونو دارم موفق باشید
با سلام نسخه رایگانش دارم.اما نیازم رو برطرف نمیکنه.نسخه تجاریش چطوره؟خوبه؟امکاناتش؟

دوست من شما یک پوشه داخل هاستتون بسازین بعد محتویات پوشه www رو بریزین توی اون پوشه و بعد با مرورگر آدرسش رو فراخوانی کنین و نصبش کنین

نسخه تجاری که جناب رضایی معرفی کردن هم شاید بتونه به دردتون بخوره...

لینک به ارسال
ari quiz که در دو نسخه رایگان و تجاری هست یکی از بهترین افزونه های جوملا برای ساخت آزمون آنلاین هست اگه خواستید من فارسی شده و بهینه شده اونو دارم موفق باشید
با سلام نسخه رایگانش دارم.اما نیازم رو برطرف نمیکنه.نسخه تجاریش چطوره؟خوبه؟امکاناتش؟

دوست من شما یک پوشه داخل هاستتون بسازین بعد محتویات پوشه www رو بریزین توی اون پوشه و بعد با مرورگر آدرسش رو فراخوانی کنین و نصبش کنین

نسخه تجاری که جناب رضایی معرفی کردن هم شاید بتونه به دردتون بخوره...

همین کارو کردم.صفحه ای که باز میشه و میخوام نصب کنم،بعد از وارد کردن مشحصات و زدن دکمه نصب این اررور میده:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/tikapg/public_html/azmoon/www/install/index.php on line 46 Couldn not connect:Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

لینک به ارسال

moodle هست که می تونید به جوملا متصل کنید که خیلی خیلی حرفه ای است ولی کار کردن باهاش کمی سخته

در ضمن ari quiz چیه من نشنیده بودم لینک دانلود قرار می دید چه فارسی چه انگلیسی؟

لینک به ارسال

کاربر محترم لطفاً قوانین سایت را مطالعه نمایید و فایهای خود را در آپلود سنتر جومینا آپلود نمایید

با تشکر

لینک به ارسال

moodle هست که می تونید به جوملا متصل کنید که خیلی خیلی حرفه ای است ولی کار کردن باهاش کمی سخته

در ضمن ari quiz چیه من نشنیده بودم لینک دانلود قرار می دید چه فارسی چه انگلیسی؟

ari quiz هم نسخه رايگان داره و هم تجاري كه ميتونيد با اون پرسش نامه هاي چند صفحه اي ايجاد كنيد‌ !

دانلود نسخه رايگان

http://extensions.joomla.org/extensions/living/education-a-culture/quiz/11707

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...