رفتن به مطلب
jalaladdin

افرونه phoca gallery

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه phoca gallery نصب کردم ویک تصویر باحجم ۲ مگا بایت در این افزونه اپلود کردم ولی این پیغام خطا میده

Error - thumbnail of one or more images could not be created. It was probably caused by a lack of memory (the server does not have enough memory or the image is too large). Go to Options and disable Thumbnails Generation. Remove images which are too large from your server and try to enable Thumbnails Generation again. Get more information about this issue on Phoca documentation site.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام حجم عکس بالا می باشد و نمیتونه تصویر کوچک یا همان thumbnail را بسازد
حجم عکس خود را با فتوشاپ پایین بیارید و دوباره اپلود نمایید

لینک به ارسال

بله متوجه هستم  مشکل اینجاست وقتی روی گزینه image کلیک میکنم به من خطا نشان میده از کجا این مشکل برطرف کنم

لینک به ارسال
12 minutes قبل , jalaladdin گفت:

بله متوجه هستم  مشکل اینجاست وقتی روی گزینه image کلیک میکنم به من خطا نشان میده از کجا این مشکل برطرف کنم

درود

پست رو دوبار ارسال کرده بودین، یکیش مخفی شد، ارور شمامیتونه دو دلیل داشته باشه، یکی اینکه عکس تون خ بزرگه یکی هم اینکه توی سرورتون برای استفاده از رم محدودیت ایجاد شده، اگر هم افزونه دیگه ای میخواید استفاده کنید، افزونه rsmedia galery و داتسوگالری افزونه های خوبی هستند...

یاحق

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, jalaladdin گفت:

دوست عزیز وارد هاست خود شوید و در پوشه فوکا گالری به قسمت thumbnail  بروید در انجا فایلی که در زمان درست شدن به ارور خورده بود باید پاک کنید هنوز فایل در ان قسمت وجود دارد

ان را پاک کنید تا مشکل برطرف شود

لینک به ارسال

سلام

وارد هاست خود شدم و در پوشه فوکا گالری  قسمت thumbnail نمیبینم لطفا راهنمایی فرمایید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...