رفتن به مطلب
mahsa khadem

غیرفعال بودن دکمه سبد خرید در ویرچومارت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده به تازگی ورچومارت رو نصب کردم. تمام مراحل نصب با موفقیت انجام شد.

زمانی که بر روی عنوان محصول کلیک میکنم و صفحه توضیحات باز میشود، در آن صفحه دکمه اضافه به سبد خرید غیرفعال می باشد.

زمانی که تمام محصولات نمایش داده میشود. در کنار هر محصول دکمه اضافه به سبد خرید وجود داد. در این بخش زمانی که بر روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک میشود پیغامی تحت عنوان "به سبد خرید اضافه شد" نمایش داده میشود . در این بخش زمانی که بر روی دکمه نمایش سبد خرید کلیک میکنم صفحه ای با خطای Unable to connect ظاهر میگردد.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
6 ساعت قبل, mahsa khadem گفت:

با سلام

بنده به تازگی ورچومارت رو نصب کردم. تمام مراحل نصب با موفقیت انجام شد.

زمانی که بر روی عنوان محصول کلیک میکنم و صفحه توضیحات باز میشود، در آن صفحه دکمه اضافه به سبد خرید غیرفعال می باشد.

زمانی که تمام محصولات نمایش داده میشود. در کنار هر محصول دکمه اضافه به سبد خرید وجود داد. در این بخش زمانی که بر روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک میشود پیغامی تحت عنوان "به سبد خرید اضافه شد" نمایش داده میشود . در این بخش زمانی که بر روی دکمه نمایش سبد خرید کلیک میکنم صفحه ای با خطای Unable to connect ظاهر میگردد.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

درود

اگر دکمه افزودن به سبد خرید نباشه یعنی حالت کاتالوگتون فعاله، توی قسمت تنظیمات ویرچومارت چک کنید ببینید حالت کاتالوگ فعاله یا نه اگر فعال بود تیکشو بردارین.

یاحق

لینک به ارسال
11 ساعت قبل, RezaDindar گفت:

درود

اگر دکمه افزودن به سبد خرید نباشه یعنی حالت کاتالوگتون فعاله، توی قسمت تنظیمات ویرچومارت چک کنید ببینید حالت کاتالوگ فعاله یا نه اگر فعال بود تیکشو بردارین.

یاحق

دکمه افزودن به سبد خرید وجود دارد ولی غیرفعال است. زمانی که روی آن کلیک میکنیم هیچ اتفاقی نمی افتد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...