رفتن به مطلب
DR.HM

حل یک مشکل در کامپوننت sh404sef

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت کاربران و مدیران جومینا

بنده در سایت خود از افزونه ی commiunity biulder برای پروفایل دهی به کاربران استفاده می کنم . برای کوتاه کردن آدرس پروفایل کاربران  از کامپوننت sh404sef استفاده می کنم . این کامپوننت به خوبی آدرس ها رو کوتاه میکنه ولی به این صورت در میاره :

medup.ir/username/

متاسفانه مشکل اینجاست که آخر نام کاربران (username) یک اسلش اضافه میکنه و اگر توی نوار آدرس ، لینک فوق بدون /  درج بشه پیغام خطا میده .

یعنی آدرس ها به این صورت در میان :

medup.ir/username/

ولی من میخوام آدرس ها بدون اون اسلش در آخر باشن به این صورت :

medup.ir/username

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
18 minutes قبل , pezeshki86 گفت:

سلام و عرض ادب خدمت کاربران و مدیران جومینا

بنده در سایت خود از افزونه ی commiunity biulder برای پروفایل دهی به کاربران استفاده می کنم . برای کوتاه کردن آدرس پروفایل کاربران  از کامپوننت sh404sef استفاده می کنم . این کامپوننت به خوبی آدرس ها رو کوتاه میکنه ولی به این صورت در میاره :

medup.ir/username/

متاسفانه مشکل اینجاست که آخر نام کاربران (username) یک اسلش اضافه میکنه و اگر توی نوار آدرس ، لینک فوق بدون /  درج بشه پیغام خطا میده .

یعنی آدرس ها به این صورت در میان :

medup.ir/username/

ولی من میخوام آدرس ها بدون اون اسلش در آخر باشن به این صورت :

medup.ir/username

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه ؟

درود

مهندس آخر تمامی آدرس ها اینطوریه در تمام سایت ها، حتی در همین سایت و دست شما نیست. مگر اینکه از تنظیمات کلی افزودن پسوند به آدرس ها رو روشن و کش sh404sef رو خالی کنید.

یاحق

لینک به ارسال
4 minutes قبل , RezaDindar گفت:

درود

مهندس آخر تمامی آدرس ها اینطوریه در تمام سایت ها، حتی در همین سایت و دست شما نیست. مگر اینکه از تنظیمات کلی افزودن پسوند به آدرس ها رو روشن و کش sh404sef رو خالی کنید.

یاحق

ممنون از پاسخ شما . ولی متوجه نشدم کامل . یعنی حل این مشکل شدنی هست ؟ میشه واضح تر بفرمایید ؟

لینک به ارسال
1 minute قبل , pezeshki86 گفت:

ممنون از پاسخ شما . ولی متوجه نشدم کامل . یعنی حل این مشکل شدنی هست ؟ میشه واضح تر بفرمایید ؟

درود

مهندس گفتم که، باید برید داخل تنظیمات کلی و گزینه افزودن پسوند به آدرس ها رو فعال کنید بعد هم کش اس اس اچ رو خالی کنید. بعد از این کار آدرس این شکلی میشه: yoursite.com/user.html

یاحق

لینک به ارسال
9 minutes قبل , RezaDindar گفت:

درود

مهندس گفتم که، باید برید داخل تنظیمات کلی و گزینه افزودن پسوند به آدرس ها رو فعال کنید بعد هم کش اس اس اچ رو خالی کنید. بعد از این کار آدرس این شکلی میشه: yoursite.com/user.html

یاحق

دوست عزیز . این کاری که شما فرمودین انجام شد ولی اولا که تغییری در آدرس های cb ایجاد نشد و ثانیا فقط به انتهای سایر آدرس ها یک پسوند .html اضافه شد .

من میخوام آدرس ها کوتاه و بدون هیچ پسوندی باشند و / نیز از انتهای اونها حذف بشه . ابتدای نصب sh404sef طوری تنظیم شده بود که علامت  / آخر نام کاربران نبود ولی حالا ایجور شده و نتونستم حلش کنم .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
15 minutes قبل , pezeshki86 گفت:

دوست عزیز . این کاری که شما فرمودین انجام شد ولی اولا که تغییری در آدرس های cb ایجاد نشد و ثانیا فقط به انتهای سایر آدرس ها یک پسوند .html اضافه شد .

من میخوام آدرس ها کوتاه و بدون هیچ پسوندی باشند و / نیز از انتهای اونها حذف بشه . ابتدای نصب sh404sef طوری تنظیم شده بود که علامت  / آخر نام کاربران نبود ولی حالا ایجور شده و نتونستم حلش کنم .

دوست عزیز مشکل رو با تغییر در کد های کامپوننت sh404sef حل کردم .

ویرایش شده توسط DR.HM

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...