رفتن به مطلب
tahere

مشکل نمایش مسیر اشتباه در زمان نمایش یک مجموعه مادر

پست های پیشنهاد شده

سلام.من از فوکا گالری 4.3 استفاده می کنم.گالری من به صورت زیر شاخه ای است.یعنی یه منو ساختم به نام کاغذ دیواری  و زیر منوی آن چندین فلدر است که هر کدام شامل تعدادی عکس است.وقتی روی زیر منو خاصی کلیک کنم مشکلی نیست اما وقتی روی منوی کاغذدیواری کلیک کنم تامنیل همه فلدر ها رو نمایش می ده و تا اینجا هم مشکلی نیست. وقتی روی یکی از تامنیل ها می زنیم وارد اون فلدر میشه و عکسها رو نمایش میده اما آدرس بالا داخل ادرس بار و تایتل  رو اشتباه میزنه و مسیر یه فلدر دیگه رو نشون میده.

چی کار کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1 ساعت قبل, tahere گفت:

سلام.من از فوکا گالری 4.3 استفاده می کنم.گالری من به صورت زیر شاخه ای است.یعنی یه منو ساختم به نام کاغذ دیواری  و زیر منوی آن چندین فلدر است که هر کدام شامل تعدادی عکس است.وقتی روی زیر منو خاصی کلیک کنم مشکلی نیست اما وقتی روی منوی کاغذدیواری کلیک کنم تامنیل همه فلدر ها رو نمایش می ده و تا اینجا هم مشکلی نیست. وقتی روی یکی از تامنیل ها می زنیم وارد اون فلدر میشه و عکسها رو نمایش میده اما آدرس بالا داخل ادرس بار و تایتل  رو اشتباه میزنه و مسیر یه فلدر دیگه رو نشون میده.

چی کار کنم؟

درود

برای مجموعه ها عنوان مستعار رو وارد کردین؟ چون فوکا خودش این کار رو نمیکنه.

یاحق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...