رفتن به مطلب
khodamoradi

مشکل دسترسی تلگرام

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .مشکلی پیش اومده که بعضی از دوستانم هم داشتند...من در افزونه تلگرام سطح دسترسی رو مدیر کل میذارم  نمایش ایکون تلگرام رو ندارم ولی وقتی عمومیش میکنم این حالت درست میشه..تمام سطح دسترسی هارو چک کردم....!!!!!!1نمیدونم باید برای نمایش در حالت مدیر کل چیکار کنم؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, khodamoradi گفت:

سلام دوستان .مشکلی پیش اومده که بعضی از دوستانم هم داشتند...من در افزونه تلگرام سطح دسترسی رو مدیر کل میذارم  نمایش ایکون تلگرام رو ندارم ولی وقتی عمومیش میکنم این حالت درست میشه..تمام سطح دسترسی هارو چک کردم....!!!!!!1نمیدونم باید برای نمایش در حالت مدیر کل چیکار کنم؟؟

درود

همونطور که توی آموزش هم هست، سطح دسترسی رو روی ادمین قرار میدین و لاگین میکنید و نمایش میده آیکن رو، فکر نمی کنم کار سخت یا خاصی باشه:rolleyes:، الان شما دقیقا کجا مشکل دارید؟؟؟ یعنی بعد از اینکه لاگین میکنید آیکن نمیاد؟ اسکرین شاتی قرار دهید. http://jmdownload.ir

یاحق

لینک به ارسال
بر 8/19/2016 at 01:31 , RezaDindar گفت:

درود

همونطور که توی آموزش هم هست، سطح دسترسی رو روی ادمین قرار میدین و لاگین میکنید و نمایش میده آیکن رو، فکر نمی کنم کار سخت یا خاصی باشه:rolleyes:، الان شما دقیقا کجا مشکل دارید؟؟؟ یعنی بعد از اینکه لاگین میکنید آیکن نمیاد؟ اسکرین شاتی قرار دهید. http://jmdownload.ir

یاحق

سطح دسترسی رو روی مدیر کل قرار میدم ایکون تلگرام رو برای مدیر ندارم..ولی وقتی روی عمومی قرار میدم نماش ایکون تلگرام رو دارم.

لینک به ارسال

درود

بخش تنظیمات:

do.php?imgf=45ff67ffb3a01.png

قبل لاگین:

do.php?imgf=a1c7d090aba72.png

بعد لاگین:

do.php?imgf=ef861d28c1273.png

مشکلی در نمایش افزونه وجود دارد که آپدیت خواهد شد، آپدیت افزونه پ.خ شد، نسخه جدید رو امتحان کنید شاید مشکل حل شد.

یاحق

لینک به ارسال
بر 8/20/2016 at 16:33 , khodamoradi گفت:

سطح دسترسی رو روی مدیر کل قرار میدم ایکون تلگرام رو برای مدیر ندارم..ولی وقتی روی عمومی قرار میدم نماش ایکون تلگرام رو دارم.

حتی با لاگین کردن به عنوان مدیر هم ایکون تلگرام رو ندارم...ولی وقتی سطح دسترسی رو روی عمومی قرار میدم ایکون ظاهر میشه

لینک به ارسال
11 ساعت قبل, khodamoradi گفت:

سلام..برای اپدیت کردن نیاز هست پلاگین و کامپوننت قبلی رو هم پاک بشه؟؟؟

درود

خیر فقط ماژول آپدیت شده...

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...