رفتن به مطلب
yaser67

سلام من به عنوان مبتدی از کدوم قالب شروع کنم . و چطور می تونم یه سایت بالا بیارم

پست های پیشنهاد شده

سلا من چند تا قالب انتخاب کردم و خواستم ماژول هاشو جای گذاری کنم و هر دفه به یک مشکل بر می خوردم و می بهم گفتن که باید یه قالب با یه فریم ورک مشخص انتهاب کنی و شروع کنی من موندم ار کجا و چطور یه سایت بالا بیارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

اول بفرمایید موضوع سایت شما چیست

تا بهتر راهنمایی کنیم

لینک به ارسال

http://demo4.mixwebtemplates.com/?template=mx_joomla123

می خوام مثه این طراحی کنم یا ماژول ها مگه فرقی داره که چی باشه و کدوم نوع سایت بخوام پیاده سازی کنم

یه سایت می خوامی  مثه بالایی درست کنم

لینک به ارسال

با سلام

به نظر من از بسته نصبی قالب های آماده استفاده کنید که به ایدی شما نزدیکتر است و ماژول ها در قالب قرارداده شده است و شما مطالب خود رو جایگزین مطالب نمونه میکنید .

از قالب های بروز استفاده کنید تا بعد ها جهت توسعه سایت به مشکل بر نخورید.

لینک به ارسال

با سلام

به نظر من از بسته نصبی قالب های آماده استفاده کنید که به ایدی شما نزدیکتر است و ماژول ها در قالب قرارداده شده است و شما مطالب خود رو جایگزین مطالب نمونه میکنید .

از قالب های بروز استفاده کنید تا بعد ها جهت توسعه سایت به مشکل بر نخورید.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من خوام بسته نصبی  درست کنم و از پوزیشن هاا و ماژول ها هم می دنم من تا حدی برنامه نویسی پی اچی پی کردم وبا فریم ورکهای پی اچ پی اشنایی دارم و کار کردم اما داستان این قالب های جوملا و فریم ورک های اون و که مازاد بر بوتسترپ هستن و هر  کمپانی جداگانه کار میکنه می کنه این برام عجیب هستش و متوجه نمیشم از قالب به روز ..خواهشا یه توضیح یا منبعی بزارید که کاملا متوجه داستان قالب جوملا بشم

ویرایش شده توسط yaser67

لینک به ارسال

چیست Bootstrap   یکی از فریم‌ورک‎های متن باز CSS که با استفاده از آن می‌توان قالب و ظاهر سایت را به سرعت طراحی نمود. بوت استرپ در واقع از چند فایل CSS و Java Script تشکیل شده است که باعث می‌شود تا دیگر نیازی به نوشتن کدهای سی اس اس یا جاوا اسکریپت نباشد و از کلاس‌های آماده بوت استرپ استفاده نمود. به عبارت دیگر Bootstrap مجموعه‎ای از ابزارهای رایگان است برای ایجاد صفحات وب و نرم افزارهای تحت وب جهت تولید و نمایش فرم‌ها، دکمه‌ها، تب‌ها، ستون‌ها و سایر المان‌های مورد نیاز.

Bootstrap-WebSite.jpg

یکی از موارد دشوار و وقت گیر در طراحی سایت اختصاص ویژگی‌های مختلف به عناصر صفحه مانند لینک‌ها، هدرها، دکمه‌ها و … است که بوت استرپ به طور پیش فرض این کار را انجام داده است. در واقع به کمک فریم‎ورک Bootstrap طراحان صفحات وب قادر خواهند بود تا صفحاتی با پویایی بالا ایجاد کنند. بوت‌استرپ شامل قالب‌های آماده طراحی با محوریت HTML و CSS برای تایپوگرافی، فرم‌ها، دکمه‌ها، نمودارها، منوهای راهبری و دیگر اجزاء رابط کاربری است. بوت‌استرپ یکی از محبوب‌ترین پروژه‌ها در سایت GitHub است که توسط سایت‎های مطرحی چون istockphoto و who.is و godaddy از آن استفاده می‎کنند. از دیگر موارد مهم در طراحی وب‎سایت، نمایش صحیح سایت در دستگاه‌های مختلف نظیر تبلت و موبایل است. طراحی واکنش گرا قابلیتی است که Bootstrap برای این مساله تدارک دیده است. برای استفاده از قابلیت طراحی Responsive باید از سیستم شبکه بندی استفاده نمود؛ سیستم GRID بوت استرپ به صورت پیش فرض با ۱۲ ستون و عرض ۹۴۰ پیکسل طراحی شده است که قابل تغییر است.

چرا Bootstrap؟

بهبود نمایش صفحات وب

سرعت بالای کار با آن و کاهش زمان اجرای یک پروژه

همخوانی با تمامی مرورگرهای استاندارد

امکان ایجاد صفحه بندی، امکان ساخت انواع، قابلیت‌های زیبا سازی

امکان طراحی صفحات وب بصورت واکنش گرا

آمار میزان استفاده وب‎سایت‎ها از فریم‎ورک Bootstrap – سایت بیلد ویت:

Bootstrap2.jpg

منبع :  http://mrjoomla.net/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B9%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/bootstrap-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F.html

لینک به ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...