رفتن به مطلب
حسینی پارسا

فوکا گالری فارسی انگلیسی 2.7.8 با ترجمه ی بهینه شده + بسته ی بروز رسانی ترجمه ی بهینه

پست های پیشنهاد شده

[align=JUSTIFY]اصلاح ترجمه ی فوکا گالری 2.7.8

پیش از این نسخه ی 2.7.8 فوکا گالری را با استفاده از ترجمه ی نسخه ی قبلی که توسط سایت Cmsfa ارائه شده بود، بروز رسانی و تقدیم کرده بودم . به طبع بر این باور بودم که تنها ترجمه ی ارائه شده از این کامپوننت ارزشمند همان نسخه ی سایت cmsfa است و به همین دلیل علی رغم اشکالات عدیده ای که ترجمه ی ذکر شده داشت و عدم انگیزه برای رفع همه ی اشکالات (دلیلش را در این پست توضیح داده بودم) مجبور به بروز رسانی نسخه ی جدید با ترجمه ی موجود بودم که در نهایت نسخه ی مذکور در جومینا منتشر شد.

اما چند روز پس از انتشار دوستی به نام "مجتبی پردل" اعلام کرد فایل زبان همین نسخه را با دقت ترجمه کرده، به همین دلیل با توجه به اینکه ترجمه ی ارائه شده توسط ایشان بواقع ترجمه ای کم نقص بود پس از اصلاح ترجمه ی (اندک کلمات انگلیسی باقیمانده) نسخه ی 2.7.8 را با ترجمه ای انصافن خوب و بی نقص تقدیم حضور می کنم.

تکرار می کنم، نسخه ی پیوست با استفاده از فایل زبانی که آقای پردل در اختیار گذاشتند و البته رفع اندک اشکالات موجود آماده شده است.

بسته ی بروز رسانی زبان:

ضمنا برای آن دسته از دوستانی که علاقه ای به بروز رسانی کلی کامپوننت ندارند بسته ی بروز رسانی زبان فارسی تقدیم می شود که از لینک زیر قابل دریافت است. برای بروز رسانی زبان به ترجمه ی جدید کافیست فایل زیر را پس از دانلود از زیپ خارج و در "روت جوملای خود" اکسترکت و بازنشانی کنید.

برای دانلود بسته ی کامل نیز از طریق لینک زیر اقدام نمائید.

دانلود بسته ی زبان

بسته ی اصلاح شده

طبق روال بهتره دوستانی که از نسخه ی 2.7.4 فارسی یا انگلیسی استفاده می کنند بزودی فوکا گالری خودشون رو با این نسخه بروز رسانی کنند، برای اینکار نیاز به حذف فوکای قبلی نیست و تنها لازم است با مراجعه به منوی نصب و حذف، فایل پیوست این پست رو نصب و پس از دیدن پیام " نصب کامپوننت با موفقیت انجام شد روی " بروز رسانی " کلیک کنند.

با این کار فوکا گالری شما به آخرین نسخه بروز رسانی شده و گالری های سابق شما نیز حفظ خواهد شد.[/align]

لینک دانلود کامپونت فوکا گالری 2.7.8 - ترجمه ی جدید

[align=RIGHT]تغییرات نسخه ی جدید:

[align=RIGHT]2.7.7

Fixed problem with quotes in Category view

Fixed rating issue in detail window

TYPE in SQL queries changed to ENGINE.

2.7.8

Changed Facebook Comments system to follow newest Facebook rules[/align]

سوابق و الحاقات:[/align][align=CENTER]فوکا گالری 2.7.6 ا ماژول فارسی فوکا گالری ایمیج ا دموی ماژول در مطلب ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از آقای تهرانی هم میخوام که اون افزونه درون سایت رو با ترجمه جدید اصلاح نمایند.

اصلاح شده عزیزم

لینک به ارسال

جناب پارسا سوالات مربوط به مشکلات فوکا رو در کدام تاپیک باید بپرسیم ؟

دوست عزیز

معمولا باید بسته به نوع مشکل جستجو و در تاپیک مرتبط مطرح کنید، اگر تاپیک مشابه نبود تاپیک جدید باز کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...