رفتن به مطلب
khashayar.nezami@yahoo.com

مشکل تنظیمات مزخرف محصولات مرتبط ویرچومارت کمک !!!

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان و رضا قاسمی عزیز اقا پس از این که کلی مشکل برخوردیم سر ویرچومارت تصمیم گرفتم قالب سایتو عوض کنم و از قالب استفاده کنم که جوملا 3 باشه که خیلی قالبی خوبی هست به دوستانم پیشنهاد میکنم بگیرن یا اگه خواستن لینک بزارم واسه دانلود بفرستم بهشون اینم لینکه دموش ولی خوب کمی با فروشگاه کار کردم دیدم بله بازم فروشگاهه مزخرف ویرچومارت و مشکلات من دوباره شروع شد

البته مشکلم نمیشه گفت ولی بخاطر یه گزینه یه محصولات مرتبط که تو دمو میبینید بخش توضیحات یا همون توصیف محصول  نازک شده و این برای من که میخوام نقد بررسی محصولات رو بزارم قابل تحمل نیست و باعث زشتی شده چطور میتونم بخش توضحاتشو پهن بزارم مثل سایته الانم اولش فکر میکردم ماژول توضیحات محصول ور دارم اتومات بزرگ شه ولی اینطور نبود لطفا کمک کنید پولم حدر شد :angry: یه تصویرم گذاشتم واسه درک بهتر موضوع 

post-43556-0-12900900-1452075935_thumb.p

ویرایش شده توسط رضا قاسمی
نقض قوانین (لینک به خارج از تالار)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز 
ویچومارت در داخل محصول ، دو جا برای توضیحات داره 1- توضیحات کوتاه 2- توضیحات بلند 
شما در کجا این توضیحاتو قرار می دی ؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز 

ویچومارت در داخل محصول ، دو جا برای توضیحات داره 1- توضیحات کوتاه 2- توضیحات بلند 

شما در کجا این توضیحاتو قرار می دی ؟

معلومه که توضیحات بلند  عکسی که ضمیمه کردمو ببینید من میگم عرض بخش توضیحات بلند کم شده چون یه قسمت محصولات مرتبط اومده کنارش تو بسته نصبی اینجوری بود یه نگاه به دمو بندازید متوجه

لینک به ارسال

آدرس سایتتون رو بفرمائید.

آدرس سایتتون رو بفرمائید.

فعلا  لوکال هستم مشغول کارای انتقال محصولات هستم هفته ی دیگه اپ میکنم ولی دموی بسته نصبیش هست اینم لینکش

لینک به ارسال

سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان و رضا قاسمی عزیز اقا پس از این که کلی مشکل برخوردیم سر ویرچومارت تصمیم گرفتم قالب سایتو عوض کنم و از قالب استفاده کنم که جوملا 3 باشه که خیلی قالبی خوبی هست به دوستانم پیشنهاد میکنم بگیرن یا اگه خواستن لینک بزارم واسه دانلود بفرستم بهشون اینم لینکه دموش ولی خوب کمی با فروشگاه کار کردم دیدم بله بازم فروشگاهه مزخرف ویرچومارت و مشکلات من دوباره شروع شد

البته مشکلم نمیشه گفت ولی بخاطر یه گزینه یه محصولات مرتبط که تو دمو میبینید بخش توضیحات یا همون توصیف محصول  نازک شده و این برای من که میخوام نقد بررسی محصولات رو بزارم قابل تحمل نیست و باعث زشتی شده چطور میتونم بخش توضحاتشو پهن بزارم مثل سایته الانم اولش فکر میکردم ماژول توضیحات محصول ور دارم اتومات بزرگ شه ولی اینطور نبود لطفا کمک کنید پولم حدر شد :angry: یه تصویرم گذاشتم واسه درک بهتر موضوع 

فکر میکنم ماژول محصولات مرتبط رو بردارید درست بشه

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...