رفتن به مطلب
iut مهمان

افزونه فروش فایل درست و حسابی با امکان اتصال به بانک

پست های پیشنهاد شده

iut مهمان

من در سایتم می خواهم یک سری آموزش به صورت فیلم و کتاب و ... رابه فروشم

افزونه ای میخواهم که در صفحه درج مطلب کنار دکمه درج تصویر دکمه ای داشته باشد و باکلیک بر آن جدولی نمایش دهد و از من لینک دانلود و نوع فایل و حجم فایل و قیمت و ... بگیرد و در انتهای مطلب جدولی شامل اطلاعات فوق به همراه لینک خرید (مخصوص بازدید کنندگان) و لینک دانلود ( مخصوص کاربران سایت )درج کند

و هر بازدید کننده ای که دکمه خرید که در انتهای جدول اطلاعات فایل هست را زد به صفحه ای متصل شود که از او اطلاعاتی بگیرد و بعد به صفحه بانک متصل شود و پرداخت کند و پس ازآن لینک دانلود به ایمیل خریدار فرستاده شود و در داخل مدیریت جوملا یک بانک اطلاعاتی وجود داشته باشد که معین کند که چه کسی چه چیزی را خریده و یا هر فایل چند بار دانلود شده و حتی کدام مدیر سایت آن فایل را برای فروش گذاشته

و همچنین این امکان را داشته باشد که از افراد بابت عضویت سالانه پول بگیرید و لینک های دانلود را بدون هزینه نمایش دهد

آیا همچنین افزونه ای هست

امکان ترجمه اش وجود دارد

امکان اتصال آن به درگاه پرداخت بانک یا زرین پال وجود دارد

هزینه اش چقدر می شود

به نظر خودم باید این افزونه شامل 4 بخش باشد

1- افزونه درج پیوند در انتهای هر مطلب دلخواه

2- افزونه اتصال به بانک و پرداخت پول

3- افزونه ای که لینک دانلود را به ایمیل خریدار بفرسته

4- بانک اطلاعاتی که فایل ها در آن دسته بندی شده و اطلاعات فروش در آن نیز ذخیره می شود

5- یه برنامه نویس که تمام اینها را بتونه به هم وصل کنه!!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
iut مهمان

ظاهرا یک سری افزونه است که در (**** تبليغ ****) به فروش میرسد

ولی

فقط با یک دانلود منیجر کار میکند و کلی ضعععععععععععف داره

لینک به ارسال

دوست عزیز ،

آقای ابوالفضل طالبی توسعه دهنده جوملای جهانی در ایران و مدیر سایت (**** تبليغ ****) همیشه سعی کرده اند بهترین افزونه ها را معرفی کنند و هر کدام را چندین بار در سیستم های مختلف تست می کنند .

شما اگر ضعف دیده اید بهتر است بیان کنید تا مشکل حل شود . نه اینکه فقط بگویید ضعف دارد .

اتفاقاً افزونه هایی که ایشان معرفی کرده اند همان چیزی که شما در نظر دارید هستند .

لطفاً قبل از ارسال پست فکر کنید و انصاف را در نظر بگیرید .

با تشکر

لینک به ارسال

دوست عزیز ،

آقای ابوالفضل طالبی توسعه دهنده جوملای جهانی در ایران و مدیر سایت (**** تبليغ ****) همیشه سعی کرده اند بهترین افزونه ها را معرفی کنند و هر کدام را چندین بار در سیستم های مختلف تست می کنند .

شما اگر ضعف دیده اید بهتر است بیان کنید تا مشکل حل شود . نه اینکه فقط بگویید ضعف دارد .

اتفاقاً افزونه هایی که ایشان معرفی کرده اند همان چیزی که شما در نظر دارید هستند .

لطفاً قبل از ارسال پست فکر کنید و انصاف را در نظر بگیرید .

با تشکر

یکی از ضعفهاش اینه که خودش کامپوننت نیست و فقط مثل ویروس میچسبه به کامپوننت های دانلود منیجر

من یک کامپوننتی می خواهم که فایل مخصوص فروش را به ادامه مطلب به همراه جدول مشخصات اتچ کنم ولی این افزونه که شما گفتید کار ها را 3 برابر می کند

1 درج توضیحات فایل تو یه کامپوننت دانلود منیجر که اکثر از نظر کاربران زشت هستند

2 درج توضیحات و قیمت تو یه جایه دیگه برای فروش

3 گرفتن لینک از اون صفحه ای که دانلود منیجر اون فایل را گذاشته

4 درج لینک در انتهای مطلب!!!!

عمر فیل هم داشتم تموم می شد

در ضمن جدول شامل توضیحات تعدا فروش و تراکنش مالی و ... درست و حسابی هم نداره

و فقط تلکه پوله

من با یک برنامه نویس صحبت کردم گفته فقط 100 میگره و اون چیزی که همه نیاز دارند ( نه اون چیزی که بهشون تحمیل میشه) را برام برنامه نویسی می کنه

در ضمن قیمتش را هم 150 هزار تومان گفته

من هم اگه دستور ساخت دادم این افزونه را فقط به مبلغ 5000 تومان میفروشم نه 35000 هزار تومان

لینک به ارسال

از صحبت هاي شما بوي توهين هم مياد.نظر هركسي براي خودش محترم است و هركس مختار به انتخاب است و لفظي كه شما به كار ميبريد درست نيست تلكه پول به معني كلاه برداري هم هست شما ميتوانيد بگوييد به كار شما نمي آيد و نيازتان چيز ديگري است.

در اينجا كسي مجاز به توهين به كس ديگري نيست.در ضمن شما ميخواهيد ابزار رايگان يا بسيار ارزان از ديگران بگيريد تا درامد داشته باشيد حال اينكه هنوز ماژولي رو كه تهيه نكرده ايد قيمت گذاري ميكنيد.

اگر كسي در مورد خدمات شما اينچنين نظري بدهد شما چه جوابي خواهيد داد.شما زماني را كه صرف كاري ميكنيد براساس تخصصتون ساعتي چقدر محاسبه ميكنيد.

در ابراز نظر كمي جوانب را نيز بسنجيد!!!

لینک به ارسال

درود

ببینید هر افزونه ای کارایی خاص خودش را دارد مسلما هیچ افزونه ای هم نیست که 100 درصد باشد و اصولا دلیلی هم ندارد که 100 درصد باشد و همه نیاز ها را پاسخ دهد .

در مورد قیمت گذاری و سیاست های یک سایت هم هر کسی مختاره روش خودش را در پیش بگیره و سیاست خودش را پیش ببره .

در این انجمن ما به خودمون حق این که به کسی توهین کنیم را نمیدیم و اجازه این کار را به دیگران هم نمیدیم گرچه عده ای هستند که به ما توهین میکنند اما ما شان خودمون را بالاتر از آن ها میدانیم آقای طالبی که جای خود دارند و از دوستان ما هستند .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...