رفتن به مطلب
bahrambaba

انتقال از وردپرس به جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من يك سايت با ورد پرس دارم ولي اخيرا به مشكلات زيادي باهاش برخوردم كه واقعا اذيت كرده منو . مي خوام تمام مطالبم رو از اون به جوملا انتقال بدم. راستش حدودا 90 تا مطلب دارم.

براي انتقال يك كاممپوننت بود به نام jconverter كه نصب كردم و مطالب رو منتقل كردم به جوملا 1.5 ولي ايراداتي داشت كه بعضي تا حدودي قابل حل بود ولي يك مشكل عمده دارم و اينكه الان كه مطالب رو تو جوملا سرو سامان دادم روي هر لينكي كليك ميكنم ارور 404 مياد.

حسابي خسته كرده منو . مثلا خواستم كارم كمتر بشه بيشتر شد.

دارم فكر ميكنم بهتره يه جوملاي ترو تميز نصب كنم و مطالب رو دستي منتقل كنم.

اصلا كسي از دوستان راه راحتر يا روش ديگري دارند. راستش تو جوملاي انگليسي سرچ كردم يه تعداد مطلب بود كه بشتر درباره تغيير دستي ديتا بيس بود.

يك ماژول هم پيدا كردم كه كل مطالب رو با rss به جوملا منتقل مي كرد ولي اون هم با rss اين سايت وردپرسي به مشكل برخورد.

در هر صورت اگه اين راه حلي بلدين متشكر ميشم.

خصوصا اگه اون مشكل ارور 404 رو حل كنم 90 درصد از مشكلاتم حل ميشه.

:-/:heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر می کنم مشکل از انتشار بخش ها و مجموعه ها باشه

به مدیریت بخش ها و مجموعه ها برید و تمامی بخش ها و مجموعه ها را انتشار بدید

موفق باشید

لینک به ارسال

بسيار متشكرم.

هر دو موردي كه گفتين صحيح بود . :blush:

فکر می کنم مشکل از انتشار بخش ها و مجموعه ها باشه

راستش چون از منتقل كننده وردپرس به جوملا استفاده كرده بودم ، تمام label ها رو به صورت بخش يا مجموعه در آورده بود . نزديك به 200 مجموعه داشتم كه متاسفانه مجموعه اصلي مربوط ب مطالب رو نديده بودم تا بعد از ايجاد تغييرات منتشر كنم.

فکر کنم شما seo را فعال کردید اما تنظیمات hatcess درست نیست

بله متشكرم كه يادم انداختين رفتم و فايل رو هم تغيير دادم.

لینک به ارسال

سلام به همه اساتید و دوستان

من یه پوشه ای ایجاد کردم و جوملا نصب کردم(روی همون دیتابیسی که وردپرس هست)حالا می خواستم بدونم وقتی از jconverter استفاده می کنم آیا مطالب فعلی و موجود در وردپرس ( سایت فعلیم با مطالبش ) ازبین میرن یا اینکه نه سایت و مطالب در وردپرس بالا هست تا وقتی که من مطالب جوملا را سروسامان بدم

آخه فکر کنم سروسامان دادن مطالب تو جوملا یه کم طول بکشه و دوست ندارم در این مدت سایتم در دسترس نباشه

ممنون میشم اگر سریع جواب بدید

لینک به ارسال

سلام

من خودم تست نکردم ببینم از بین میره یا نه

ولی شما برای اطمینان بک آپ بگیرید و تست کنید

و نتیجه کارتون رو در اینجا اعلام کنید

با بک آپ گرفتن شما دیگه ترسی از از بین رفتن اطلاعات ندارید.

در پناه حق...

لینک به ارسال

دوستان دوباره سلام

اول اومدم طبق فرمایشات آقای مرادی یه بک آپ گرفتم بعد هم یه دیتابیس ایجاد کردم و در FTP هم یه فولدر جدید ایجاد کردم و جوملا را در اونجا نصب کردم و استارت jconverter را زدم

و حالا هم سایتم با آدرس اصلی با وردپرس بالاست و هم می تونم جوملا را سروسامان بدم تا هروقت که تمام تنظیمات و چیدمان مطالبم در جوملا تمام شد بزارم روی آدرس اصلی

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...