رفتن به مطلب
sari

خطای پیدا نکردن فایل xml در نصب افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

در نصب بعضی افزونه ها (مثل افزونه نطرسنجی acepolls_joomina_ir یا افزونه نمایش آمار بازدیدکنندگان joominastatisticsystem)این خطا پیش میاد JInstaller: :Install: Cannot find Joomla XML setup file

یا JInstaller: :Install: ناتوان در یافتن فایل XML

دلیلش چیه و چطور میتونم رفعش کنم؟از جوملا3 هم استفاده میکنم.ممنون میشم راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

مطلب زیر رو مطالعه کنید . البته توضیحات در مورد جوملا 1.5 داده شده منتهی برای جوملا 3 هم قواعدش همون خواهد بود و چندان فرقی ندارد

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D8%A7/%D8%AE%D8%B7%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D8%A8%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-xml-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%AF.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

در نصب بعضی افزونه ها (مثل افزونه نطرسنجی acepolls_joomina_ir یا افزونه نمایش آمار بازدیدکنندگان joominastatisticsystem)این خطا پیش میاد JInstaller: :Install: Cannot find Joomla XML setup file

دلیلش چیه و چطور میتونم رفعش کنم؟از جوملا3 هم استفاده میکنم.ممنون میشم راهنماییم کنید

باسلام

1. یا فایل زیپ رمز دارد

2. یا ورژن جوملا متفاوت است

3.فایل را unzip کنید و فایل زیپ داخل پوشه ی جدید را نصب کنید

4. 90 درصد مشکل ایناست.

وسلام

لینک به ارسال

باسلام

1. یا فایل زیپ رمز دارد

2. یا ورژن جوملا متفاوت است

3.فایل را unzip کنید و فایل زیپ داخل پوشه ی جدید را نصب کنید

4. 90 درصد مشکل ایناست.

وسلام

فایل ها رو چک کردم هیچکدوم رمز نداشتن داخلش هم فابل زیپ شده نبود.یعنی فایل زیپ تودرتو نداشتن.موقع دانلود هم مطمئن بودم که واسه جوملا3 هست.حتی فایل رو اکسترکت کردم و دوباره زیپ کردم ولی نشد!

لینک به ارسال

فایل ها رو چک کردم هیچکدوم رمز نداشتن داخلش هم فابل زیپ شده نبود.یعنی فایل زیپ تودرتو نداشتن.موقع دانلود هم مطمئن بودم که واسه جوملا3 هست.حتی فایل رو اکسترکت کردم و دوباره زیپ کردم ولی نشد!

فایل ها رو دونه دونه از پوشه تمپ نصب کنید.

لینک به ارسال

از پوشه تمپ هم نصب میکنم همین خطا رو میده.دلیلش چیه؟راه دیگه ای نداره؟لطفا راهنماییم کنید من تقزیبا هر افزونه ای رو که از سایت جومینا دانلود و نصب میکنم همین ارور رو میده!

اخطار

JInstaller: :Install: ناتوان در یافتن فایل XML

لینک به ارسال

لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم موقع نصب افزونه دچار این مشکل نشم؟

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

افزونه های نصب شده با ورژن جوملای شما باید هماهنگ باشد و دلیل بعدی فایل فشرده میباشد که نباید پوشه های تو درتو باشند ...

لینک به ارسال

بله من موقع دانلود افزونه چک کردم نوشته بود افزونه برای جوملا 3 هست فایل ها تودر تو نیست...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...