رفتن به مطلب
daneshpars

افزونه ایجاد گروه

پست های پیشنهاد شده

سلام .

من دنبال افزونه ای برای جوملا هستم که کاربران بتونن توسط این افزونه در سایت گروه تشکیل بدن مثل گروه های دانشگاهی یا علمی . و کاربران دیگر هم بتوانند در آن گروه عضو شوند و بتوانند درباره مسائلی صحبت و بحث کنند . البته فکر میکنم که همچین افزونه ای در جامعه مجازی جوملا باشه البته اون تجاری هست و قیمت هاش هم یک مقدار بالا هست و من دنبال نسخه رایگان هستم یا خیلی قیمتش بالا نباشه. لطفا اگر کسی همچین افزونه ای سراغ داره معرفی کنه .

با تشکر و سپاس فراوان از شما.:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من از سایت اصلی (joomlapolis.com) این افزونه رو دانلود کردم اما در نصبش خیلی مشکل دارم و وقتی هم که فایل ها رو از حالت فشرده خارج میکنم و قصد دارم که به صورت جدا اون ها رو نصب کنم این ارور رو نشون میده :

خطا! نمیتواند فایل XML نصب را در بسته بیابد.

وقتی هم که میخواهم فایل اصلی که دانلود کردم که حاوی چند وینرر هست نصب کنم باز هم ارور میده .

میشه اگر جایی واسه ی دانلود هست که کل فایل ها مرتب باشه رو معرفی کنید چون هر کاری میکنم باز خطا میده .

خیلی خیلی ممنونم.:thankyou:

من همین الان این کامپوننت رو از یکی از سایت ها دانلود کردم و فارسیش رو هم نصب کردم اما متاسفانه این کامپوننت ایجاد گروه نداره.

و کامپوننت سوشیال انجین هم این امکان رو داره و یکی از سایت ها با فارسی سازیش گذاشته واسه ی دانلود اما متاسفانه خیلی مشکل داره یعنی وقتی نصبش میکنی و بعد در قسمت کامپوننت ها روش کلیک میکنی ارور 404 میاد .

لطفا اگر کسی سوشیال انجین رو داره و البته فایل هاش مرتب باشه چون اونی که گذاشتن واسه ی دانلود خیلی نامرتب هست و وقتی که از حالت زیپ درش میارم و در یک فایل همش رو قرار میدم مشکل داره و اون موقع اصلا نصب نمیشه سراغ داره معرفی کنه.

خیلی سپاسگذارم. :thankyou:

خیلی خیلی شرمنده منظورم از سوشیال انجین -

joomsocial جومسوشیال بوده

لینک به ارسال

دوست عزیز

جومسوشیال در لوکال نصب نمیشه ( مگر اینکه ژلاگین زند رو نصب کنی )

حالا شما توی هاست میخوای نصب گنی یا توی لوکال ؟؟

لینک به ارسال

سلام

جومسوشیال افزونه تجاری است برای همین در جومینا ازش پشتیبانی نمیشه اما میتونید نسخه نال شده آن را از softarchive بخرید و یا نسخه لایسنس دارش را از جومفا بخرید . خود ما هم بسته کامل این افزونه را برای فروش داریم

دمو

com.iranwebkar.com اما به صورت بسته است یعنی یک سایت کامل و خود افزونه هنیست

لینک به ارسال

من قصد دارم که در هاست بارگذاری کنم . البته در این سایت http://joomtalk.ir/index.php/joomla-templates/item/90-joomsocial-204 واسه ی دانلود قرار داده شده و مثل اینکه مشکلاتی هم داره یعنی من که هر کاری کردم نتونستم نصبش کنم . :1:

و لطفا میشه قیمت بسته ی کامل جومسوشیال رو ذکر کنید ؟

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...