رفتن به مطلب
mahdikp

مشکل در آپلود تصویر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

در قسمت اضافه کردن مطلب پایین آن یک آیکونی هست که تصاویر را آپلود کنی(این رو که همه میدونید)

وقتی روی این کلیک میکنم هیچ عکسی نمایش داده نمیشه، اما در قسمت مدیریت تصاویر عکس هابدون هیچ مشکلی نمایش داده می شود.

دقیقا مثل این عکسه:

http://up.iranblog.com/images/na62mmqilejdyaidkmy.jpg

کسی میدونه مشکل چیست؟؟؟؟:D

ببخشید عبارت غیرمجازicon می باشد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز نرم افزار کمه که داری از IE استفاده میکنی ؟!؟ :D

فکر کنم مشکل از نرم افزارته

یبار تنظیماتش رو ریست کن

در این مسیر در IE :

[align=RIGHT]tools

internet options

سربرگ advanced

کلید restore advancsd settings

OK

:thankyou:[/align]

لینک به ارسال

برادر عزیز مشکل حل نشد.با فایر فاکس هم چنین مشکلی وجود داره!!!!

فکر کنم بعد از نصب ACEsef چنین مشکلی پیش اومد ، یا اینکه کامپوننت ویرایشگر jce.

تورو به خدا راهنمایی کنید که مهمه.

لینک به ارسال

با سلام

عجیبه!یادتون هست دقیقا کی این مشکل پیش اومد؟ یعنی در اون زمان تغییرات خاصی یا افزونه خاصی نصب نکردید که بعد از اون اینطور بشه؟ ...

با دو افزونه ای هم که نام بردید نباید چنین مشکلی باشه!

شاید مواردی که در زیر عنوان می کنم رو به کار گرفته باشید ولی به هر حال عرض می کنم که اگر انجام نداده بودید انجام و مشکل رو بررسی کنید:

با ویرایشگر خود جوملا تست کردید؟

در هاستتون در دایرکتوری پک جوملا رو آپلود کردید محتویات پوشه tmp رو به غیر از فایل index.html حذف کنید...

و این هم بد نیست انجام بدید:

در مدیریت سایت از قسمت ابزارها این 3 مورد رو هم انجام دهید:

Purge Cache Admin <-> حذف کشهای منقضی شده

Clean Cache Admin <-> پاکسازی پوشه ذخیره سازی

Global Check-in <-> بررسی سراسری

پک کامل نسخه جدید 1.5 یعنی 1.5.23 رو دانلود و در دایرکتوری که در حال حاضر جوملا نصب هست فقط آپلود و اکسترکت کنید (نصب نکنید) و بعد از اکسترکت پوشه installation رو حذف کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز تمام کارهایی رو که گفتید تک به تک و مو به مو انجام دادم ولی مشکل حل نشد.

به نظر شما یک ویرایشگر قوی دیگری نصب کنم که شاید عکس ها را برای آپلود نمایش بده؟!

لینک به ارسال

با سلام

این رو هم تست کنید:

http://www.joomina.ir/%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%81%D9%88%D9%82-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7-ckeditor

عجیبه!یادتون هست دقیقا کی این مشکل پیش اومد؟ یعنی در اون زمان تغییرات خاصی یا افزونه خاصی نصب نکردید که بعد از اون اینطور بشه؟

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

فکرکنم این مشکل زمانی برای من پیش آمد که acesef و یا ویرایشگر جوملای دیگری را نصب کردم.

اما عجیب تر از اون اینه که این چیزی که الان به من پیشنهاد کردید ( ویرایشگر) و اون رو هم به عنوان ویرایشگر پیشفرض گذاشتم اما اما محیط ویرایش مطلب بنده هیچ تغیری نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مشکل چیست

آثا tinymce رو غیرفعال کردم و درست شد. اما برای گذاشته عکس در متن (آپلود تصویر) هیچ تغییری نکرده کلا و هنوز مشکل داره:1::dodgy:

لینک به ارسال

با سلام

فکرکنم این مشکل زمانی برای من پیش آمد که acesef و یا ویرایشگر جوملای دیگری را نصب کردم.

فکر نمی کنم به خاطر این 2 باشه چون بارها بررسی شده و با وجود این دو افزونه چنین مشکلی نبوده! حالا برای خاطر جمع شدنتون می تونید این 2 رو بطور کامل حذف کنید و مشکل رو بررسی کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

عزیزان مشکل حل نشد. توروخدا یک آپلودر تصاویر قوی معرفی کنید شاید درست بشه...

منتظرم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...