رفتن به مطلب
setokaiba1899

مشکل در نصب پلاگین اتصال RSFrom به زرین پال جوملا 3

پست های پیشنهاد شده

سلام

من ورژن جوملام رو از 2.5 به 3 ارتقا دادم ولی متاسفانه افزونه قبلی زرین پال دیگه روش کار نمیکنه
از چندتا سایت مثل جومینا هم افزونه مربوط به اتصال rsform به زرین پال جوملا 3 رو گرفتم ولی وقتی روی هاست نصب میکنم دیگه محتویات سایت به کلی از بین میره و دوباره باید از CPanel پلاگین رو دستی پاک کنم تا درست بشه

لطفا هرچه سریعتر کمکم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان عزیز من فهمیدم که مشکل از نسخه php هستش چون روی هاست یکی از دوستان که ورژنش 5.4.44 هستش عمل میکنه ولی روی php من که 5.3.29 هست عمل نمیکنه

لطفا به من بگین چیکار کنم

لینک به ارسال

با سلام

بعید میدونم که اشکال از نسخه php باشه

اینکه فرمودید ، محتویات سایت به کلی از بین میره ، یعنی چی ؟

منظورتون اینه که صفحه سفید میشه ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

این پیغام ظاهر میشه

Fatal error: Call to undefined method RuntimeException::get() in /home/salam2020/public_html/joomla3/templates/yoo_master/error.php on line 20

وقتی yoo_master رو پاک کردم شد این پیغام

Fatal error: Uncaught exception 'InvalidArgumentException' with message 'Could not find template "yoo_master".' in /home/salam2020/public_html/joomla3/libraries/cms/application/site.php:537 Stack trace: #0 /home/salam2020/public_html/joomla3/libraries/legacy/error/error.php(785): JApplicationSite->getTemplate() #1 /home/salam2020/public_html/joomla3/plugins/system/redirect/redirect.php(64): JError::customErrorPage(Object(InvalidArgumentException)) #2 [internal function]: PlgSystemRedirect::handleError(Object(InvalidArgumentException)) #3 {main} thrown in /home/salam2020/public_html/joomla3/libraries/cms/application/site.php on line 537

لینک به ارسال

قالب رو عوض کردم این شد ارورش

Fatal error: SourceGuardian Loader - This protected script does not support version 5.4.44 of PHP. Please contact the author of the script regarding this problem. Error code [07] in /home/salam2020/public_html/joomla3/pedram/plugins/system/rsfpzarinpal_z/rsfpzarinpal_z.php on line 2

لینک به ارسال

گفتم که میگه به خاطر نسخه php هستش

با سلام

دوست عزیز Fatal error: SourceGuardian Loader - This protected script does not support version 5.4.44 of PHP این ارور مربوط به این میشه که نسخه سورس گاردینی که روی سرور شما نصبه با نسخه php شما سازگاری نداره و به احتمال زیاد نسخه سورس گاردین نصبی شما به php جدید تری نیاز داره!

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز Fatal error: SourceGuardian Loader - This protected script does not support version 5.4.44 of PHP این ارور مربوط به این میشه که نسخه سورس گاردینی که روی سرور شما نصبه با نسخه php شما سازگاری نداره و به احتمال زیاد نسخه سورس گاردین نصبی شما به php جدید تری نیاز داره!

خوب باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

ببخشید از بس درگیرم این چند وقته اشتباه زیاد مینویسم

منظورم نسخه php هست

بنظر من باید به یه نسخه ای تغییر پیدا کنه که سورس گاردین 5.3 روش نصب بشه

البته اگر آلمان باشه از داخل cpanel یه گزینه ای داره به نام تغییر نسخه php که از اونجا خودتون میتونید نسخه php رو تغییر بدین اگر نشد باید از مدیر سرورتون بخواید براتون تغییر بده! B)

لینک به ارسال

بنظر من باید به یه نسخه ای تغییر پیدا کنه که سورس گاردین 5.3 روش نصب بشه

البته اگر آلمان باشه از داخل cpanel یه گزینه ای داره به نام تغییر نسخه php که از اونجا خودتون میتونید نسخه php رو تغییر بدین اگر نشد باید از مدیر سرورتون بخواید براتون تغییر بده! B)

مدیر میگه نمیشه php رو به عقب برگردونم

حالا چیکار کنم؟

لینک به ارسال

دوستان ببینید الام مدیریت سرور به من این پیام رو داده

با سلام
شما فرمودین:

همانطور که در اطلاعات php مشخص است:
نسخه SourceGuardian
10.1 می باشد.

در سایت سورس گاردین نیز به این نکته اشاره شده است:
که
(PHP versions from 4.3.x PHP to 5.6.x are fully supported)
یعنی نسخه php سرور را پشتیبانی میکند، بنابراین مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
هیچ کدام از مشتری ها نیز گزارشی مبنی براین مشکل نداشتند.
باتشکر

لینک به ارسال

دوست عزیز قبلا راجع به این ارور بارها بحث شده و در نهایت با تنظیم پی اچ پی روی نسخه 5.3 مشکل برطرف می گردد.

در صورتی که مدیریت هاستینگ شما میگویند امکان بازگشت وجود ندارد یعنی اطلاعات کافی در این زمینه ندارند.

بهتر است از هاستینگ های قوی تری استفاده کنید

پیشنهاد تیم جومینا ، جومینا هاست می باشد زیرا نسخه php 5.3 سازگار با افزونه های منتشر شده جومینا ارائه می دهد.

لینک به ارسال

دوست عزیز قبلا راجع به این ارور بارها بحث شده و در نهایت با تنظیم پی اچ پی روی نسخه 5.3 مشکل برطرف می گردد.

در صورتی که مدیریت هاستینگ شما میگویند امکان بازگشت وجود ندارد یعنی اطلاعات کافی در این زمینه ندارند.

بهتر است از هاستینگ های قوی تری استفاده کنید

پیشنهاد تیم جومینا ، جومینا هاست می باشد زیرا نسخه php 5.3 سازگار با افزونه های منتشر شده جومینا ارائه می دهد.

الان اگه من بخوام از شما هاست بگیرم آدرس سایتم عوض میشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...