رفتن به مطلب
naladra

پلاگین نظرات کاربران

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوست های خوب جومینایی

دوستان کسی پلاگینی داره که در پایین بعضی مطالب بشه امکان نظر دادن رو به کاربرای سایت داد ؟

:thankyou::thankyou::thankyou::thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در jxcomments شما می توانید بخشها و مجموعه هایی را که می خواهید در آن نظر دهدی فعال باشد انتخاب کنید

:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

تا جایی که یادمه بعد از نصب بسته jcomments زیر ادیتور دکمه ی اضافه میشه که میشه نظر برای اون مطلب رو فعال یا غیره فعال کرد.

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

من نصب کردم پلاگین رو هم فعال کردم و مطالبم رو هم بخش بندی کردم ولی پایین ادیتور دگمه برای افزودن نظرات نداده،چه باید کرد ؟

لینک به ارسال

من نصب کردم پلاگین رو هم فعال کردم و مطالبم رو هم بخش بندی کردم ولی پایین ادیتور دگمه برای افزودن نظرات نداده،چه باید کرد ؟

دوست عزیز

اگر جی کامنت را به درستی نصب کرده باشید زیر ادیتور دو دکمه به نام انگلیسی "جی کامنت آف" و "جی کامنت آن" ظاهر می شود که یکی از طرق افزودن یا زدودن فرم نظر خواهی در ذیل مطالب است.

البته شما باید پارامترهای کامپوننت را نیز بدرستی تنظیم کنید تا جی کامنتی مرتب داشته باشید.

اگربه نسخه ی فارسی خوبی از این کامپوننت و دیگر الحاقاتش دسترسی ندارید، پشنهاد می کنم چند روزی صبر کنید تا آخرین نسخه ی 100% فارسی آن (2.0.2) + آخرین نسخ الحاقات فارسی اش را منتشر کنم.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...