رفتن به مطلب
peyman.pma

مشکل فروش فایل جوملا 3

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خسته نباشید

من اخیرا از این کامپیوننت جدید شما استفاده کردم واقعا عالی بود اما با یه سری مشکلات رو به رو شدم که به ترتیب راجبشون توضیح میدم

از ورژن 1.12 و جوملا 3 استفاده میکنم

لینک افزونه مورد نطر من

وقتی که از لینک خارجی برای فروش استفاده میشود: 1- لینک را باید بدون  h t t p: / / وارد کرد - وقتی لینک رو با  h t t p: / /  وارد میکنیم موقع باز کردن لینک خطا میده من بررسی کردم دیدم که لینک رو به صورت  h t t p/ / باز میکنه اون ( :  ) رو از  h t t p: / /  خود به خود حذف میکنه در نتیجه کار نمیکنه     2 - پروسه لینک ها طولانیه لینک در لینک میشه مثلا بعد از خرید گزینه دانلود فایل میاد بعد از زدنش دوباره گزینه لینک دانلود میاد اگه یکی از اینا حذف بشن عالی میشه

چون من توی سایتم اکثرا فایل ها رایگان هستن و لینک مستقیم دارن فقط برخی رو میفروشم نیاز به این دارم که از افزونه فروش داخل مطلبش استفاده کنم اما اینجا یه سری مشکلات هست: 1 - وقتی چند تا فایل توی یک مجموعه هست مثلا کد شناسشون (1.2.3.4.5.6 ) شیش تا فایل - وقتی داخل مطلبم میخوام من فایل شماره 6 رو به فروش برسونم خوب طبیعتا از کد {jfs 6}  باید استفاده کنم ولی وقتی میرم مطلب رو نگاه میکنم تمامی فایل ها رو نشون میده از شناسه یک تا 6 - اکه بخوام دوباره مثلا فایل 5 رو نشون بده از یک تا 5 رو برام میاره یعنی هرچی فایل قبلش باشه رو میاره

2 - گاهی مواقع اصلا نیازی نیست به قسمت ادامه مطلب - مثلا وقتی توضیحات اضافی یا همون ادامه مطلب اضافه نشه - تو نمایش فایل هم ادامه مطلب حدف بشه

3 - قسمت توضیحات مختصر هم خیلی سادست حتی نمیشه مطلب رو سطر به سطر کرد (اگه بشه امکاناتی شبیه توضیحات اضافی داشته باشه خیلی راحت میشه راجب فایل حداقل مشخصات فایل نوشت

4- گزینه بازدید اینا هم انتخابی باشه

5- وقتی هزینه رو 0 میزنیم بهتره به جای عبارت 0 - رایگان بنویسه

ویرایش شده توسط peyman.pma

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز این مورد مربوط به نویسنده افزونه یعنی آقای تهرانی می شه که فعلا تشریف ندارند برای همین هم برای اینکه اگه پاسخی برای این تاپیک فرستاده بشه اسپم حساب میشه کسی چیزی ارسال نکرده

لینک به ارسال

دوست عزیز این مورد مربوط به نویسنده افزونه یعنی آقای تهرانی می شه که فعلا تشریف ندارند برای همین هم برای اینکه اگه پاسخی برای این تاپیک فرستاده بشه اسپم حساب میشه کسی چیزی ارسال نکرده

با سلام مشکلات دیگری هم داره از جمله

اگر خرید داشته باشی و در نیمه راه انصراف بدی مبلغ بازم به صورت حساب شما اضافه میشه گویی طرف خرید کرده 

خلاصه مطلب قابل نمایش نیست

لینک به ارسال

در کل یه افزونه ای هست که خیلی ها نیاز دارن - من که بی صبرانه منتطرم کارم راه بیافته

اگه قسمت فاکتور و گزارشات خریدشم یکم پیشرفته تر باشه عالی میشه

پس منتظر آقای تهرانی میمونیم

متشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکر

لینک به ارسال

با سلام چرا اقای تهرانی پاسخگو نیست هدیه را باید کامل داد نه ناقص لطفا یکی از دوستان ایشان موضوع را پیگری کنه لطفا نیاز به افزونه داریم با تشکر 

لینک به ارسال

سلامی دوباره

لطفا یه نفر این پست رو بخونه به آقای تهرانی اطلاع بده

ممنون میشم

همین الانش بخش فاکتور و گزارش برام خیلی حیاتیه حداقل ساعت بزنه - و جستوی جوی خوبی داشته باشه ما چند نفریم توی سایت فایل میفروشیم هرکسی پوله خودشو بر میداره اینطوری با مشکل مواجه شدیم پدرمون در میاد مرسیییی

حتی وقتی با انصراف خرید رو مینویسه اینطوری حساب کتابمون درست در نمیاد دعوامون میشه اقااا  کمک کنین دمتون گرم توی مرحله اول که این افزونه رو هدیه دادین خیالمون رو راحت کردین توی مرحله بعدی هم تکمیلش کنین که عالیییی بشه بازم ممنون

لینک به ارسال

سلام دوباره بعد از مدت زیادی

امیدوارم اقای تهرانی تشریف آورده باشن ؟

اقا من این افزونه رو شدید لازم دارم مخصوصا اون قسمت خرید ناوفق رو هم تو حسابرسی میاره که ما چند نفریم فروش فایل داریم یعنی با دردسر بزگی روبه رو میشیم

من حاضرم هزینه هم پرداخت کنم این افزونه درست بشه کار ما راه بیافته یا اگه قراره نسخه ای به این زودی ها انتشار داده بشه خبر بدین منتظر باشیم!

اگر کسی افزونه ای واسه فروش فایل با لینک خارجی میشناسه اطلاع بده تا بریم سراغ اون واقعا لنگ موندم . J2store که لینک خارجی نمیفروشه کمک مرسیییییی

لینک به ارسال

اگه شما هم با آقای تهرانی تماس بگیری مثل ما یا جواب بهتون نمیدن یا اگه جواب بدن سریع قطع می کنن

خیلی سرشون شلوغه امیدوارم مشغلشون کم بشه.

من دوره کامپوننت نویسی نگذروندم وگرنه حتما کمکتون می کردم در هر صورت با آقای میری مشورت کنید شاید بتونن راهنمایی تون کنن.

لینک به ارسال

سلام بنده با اقای تهرانی تلفنی صخبت کردم مهندس قول اصلاح کردن را دادند ولی هنوز این اتفاق بعد از 1 ماه نیافتاده آقای  تهرانی چنانچه این کامپوننت را بخواهیم به صورت تجاری راه اندازی نمایید باید چکار کنم با تشکر

09187980309

لینک به ارسال

سلام بنده با اقای تهرانی تلفنی صخبت کردم مهندس قول اصلاح کردن را دادند ولی هنوز این اتفاق بعد از 1 ماه نیافتاده آقای  تهرانی چنانچه این کامپوننت را بخواهیم به صورت تجاری راه اندازی نمایید باید چکار کنم با تشکر

09187980309

کسی پاسخگو نیست ؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...