رفتن به مطلب
chavosh

ایجاد گالری در سیستم فروش فایل جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من میخوام در قسمت توضیحات بیشتر سیستم فروش فایل جومینا گالری قرار بدم از پلاگین SIGE استفاده کردم ولی قسمت توضیحات بیشتر سیستم فروش فایل تگ پلاگینSIGE رو نمیخونه ممنون میشم راه حلی پیشنهاد کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو قسمت ادامه مطلب حتی نمیشه یه متن ساده رو وسطچین کرد!!!

هیچ کدی توش کار نمی کنه

مهندس تهرانی به دادمون برس

لینک به ارسال

سلام دوستان در سایت جومینا در قسمت نظرات درباره برنامه فروش فایل جومینا که در زیر فایل دانلود برنامه قرار دارد این کمبود های برنامه رو اعلام کنید تا به نسخه جدید اضافه شود.

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمام دوستان یکی از راههای جلب نظر مشتری نشان دادن تصاویر بیشتر ازآن محصول میباشد . در سیستم فروش فایل متاسفانه این امکان وجود نداره شاید ساده ترین راه برای ایجاد تصاویر بیشتر برای یک محصول استفاده از پلاگین های گالری ساز باشه که با قرار دادن تگ و آدرس گالری در قسمت توضیحات بیشتر سیستم فروش فایل جومینا میشود این امکان رو اضافه کرد علیرغم این که قسمت توضیحات بیشتر سیستم فروش فایل شبیه قسمت مطلب(محتوا) جوملا میباشد ولی امکانات اون رو نداره نه تگ های پلاگین رو قبول میکنه نه امکان قرار دادن تصاویر در کنار مطلب(محتوا) رو داره از دوستان B) برنامه نویس B)   این در خواست رو دارم کدی رو معرفی کنند که با قراردادن اون کد ها در قسمت کد های توضیحات بیشتر سیستم فروش فایل امکاناتی که در مطلب (محتوا)جوملا وجود دارد به سیستم فروش فایل اضافه شود با این کار نیاز خیلی از دوستان برطرف شده و کارایی سیستم فروش فایل را بالا میبرد.باسپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...