رفتن به مطلب
alireza.pc

ارسال کد رهگیری در پلاگین بانک ملت rsform

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام

بنده از پلاگین بانک ملت کامپوننت

rsform

استفاده میکنم در این پلاگین گفته شده که فیلدی با نام

refcod

ایجاد بشه تا کد رهگیری پرداخت در اون ثبت بشه جهت پیگیری های آتی میخواستم ببینم میشه که این کد در ایمیل ارسالی برای کاربر هم درج بشه؟

مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

تا جایی که میدونم خیر

زیرا ایمیل قبل از ورود به درگاه ارسال می شود نه بعد از آن

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید نمیشه کاری کرد که پس از پزداخت فرم ثبت بشه و من مثلا میخوام بجای پیام تشکر ی ک کاارت ورود به جلسه یره خب طرف پرداختم نکنه میره براش اینجوری کارم رو مختل کرده

ضمنا چگونه میشه فهمید برای هر درگاهی چخ فیلیدی قرار دهیم تا اطلاعات پرداخت رو هم در فرم مثبت بشه

با تشکر اگر راهنمایی کنن دوستان لطف بزرگی کردن

لینک به ارسال

سلام و ضمن تشکر از شما که پاسخ دادید

من یک فرم ثبت نام دردوره آموزشی با آر اس فرم طراحی کردم و متصلشم کردم به درگاه پرداخت و تا اینجاش هم مشکلی نیست اما این فرم پس از تکمیل توسط فرد باید یک کارت ورود به جلسه تحویل بده برای پرینت که مقداریش رو از روی خود فرم جایگزین میشه و ب نام افراد صادر میشه و همچنین برای ایمیلشون هم ارسال میشه اما چون قبل از وارد شدن به صفحه پرداخت اطلاعات ثبت میشه  در فرم این ایمیل برای شخص به عنوان کارت ورود ارسال میشه اما حالا په پرداخت رو انجام بدهد چه ندهد اما من میخوام پس از انجام پرداخت کارت بهش تعلق بگیره

با تشکر

لینک به ارسال

کسی نتونست جواب ما روبده برای خبرگان جوملا و برنامه نویسی فکر نکنم کار سختی باشه

آقای مدیررررررر.................

لینک به ارسال

درود بر شما

هر دو سوال تون یکمی گنگ هستند

لطفا واضح تر بنویسید

سپاس

سلام و ضمن تشکر از شما که پاسخ دادید

من یک فرم ثبت نام دردوره آموزشی با آر اس فرم طراحی کردم و متصلشم کردم به درگاه پرداخت و تا اینجاش هم مشکلی نیست اما این فرم پس از تکمیل توسط فرد باید یک کارت ورود به جلسه تحویل بده برای پرینت که مقداریش رو از روی خود فرم جایگزین میشه و ب نام افراد صادر میشه و همچنین برای ایمیلشون هم ارسال میشه اما چون قبل از وارد شدن به صفحه پرداخت اطلاعات ثبت میشه  در فرم این ایمیل برای شخص به عنوان کارت ورود ارسال میشه اما حالا په پرداخت رو انجام بدهد چه ندهد اما من میخوام پس از انجام پرداخت کارت بهش تعلق بگیره

با تشکر

لینک به ارسال

درود بر شما

خب این یک مشکل هست

باید درون پلاگین پرداخت برنامه نویسی بشه که زمانی که پرداخت انجام شد ایمیل ارسال شود

در غیر این صورت فکر نکنم بشه زیرا ارسال ایمیل ار سا فرم با تکمیل فرم ارسال می شود نه با تکمیل پرداخت بانکی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...