رفتن به مطلب
mohsen kian

ماژول ورود به سایت بصورت POPUP

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز جومینایی

مدت زمان زیادی بود که به دنبال یک ماژول برای ورود به سایت بصورت پاپ آپ بوده ام. از انجایی که برای جوملا 2.5 چیز مناسبی پیدا نکردم یا اگر پیدا کردم مشکل داشت.از این رو افزونه ای پیدا کردم بصورت انگلیسی که فارسی شده آن بصورت تجاری وجود داشت و جهت استفاده کردن از آن را به فارسی ترجمه کردم و با تغییر در CSS ان حالت گرافیکی تری به آن بخشیدم. امروز از انجایی که خودم را مدیون جومینا می دانم آن را بصورت رایگان به اشتراک می گذارم. امیدوارم قوانین را نقض نکرده باشم و بتوانم کمکی به دوستان کرده باشم

http://www.jmdownload.ir/do.php?filename=752a490e4f9f1.rar

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

با تشکر از حس خیرخواهی شما و تشکر از قرار دادن افزونه به صورت رایگان

لازم است این نکته را عرض کنم که در صورتی که افزونه مورد نظر به صورت انگلیسی و تجاری قرار داشت نباید رایگان قرار داده شود ولی اگر فارسی و تجاری بود و انگلیسی آن رایگان بود قرار دادن آن به صورت رایگان و فارسی مشکلی ندارد.

همچنین لطفا لینک امضای خود را حذف کنید زیرا باعث نقض قوانین انجمن می شود.

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان عزیز جومینایی

مدت زمان زیادی بود که به دنبال یک ماژول برای ورود به سایت بصورت پاپ آپ بوده ام. از انجایی که برای جوملا 2.5 چیز مناسبی پیدا نکردم یا اگر پیدا کردم مشکل داشت.از این رو افزونه ای پیدا کردم بصورت انگلیسی که فارسی شده آن بصورت تجاری وجود داشت و جهت استفاده کردن از آن را به فارسی ترجمه کردم و با تغییر در CSS ان حالت گرافیکی تری به آن بخشیدم. امروز از انجایی که خودم را مدیون جومینا می دانم آن را بصورت رایگان به اشتراک می گذارم. امیدوارم قوانین را نقض نکرده باشم و بتوانم کمکی به دوستان کرده باشم

http://www.jmdownload.ir/do.php?filename=752a490e4f9f1.rar

دوستان پسورد فایل www.yadetouneh.ir می باشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...