رفتن به مطلب
nima78400

درگاه بانک

پست های پیشنهاد شده

سلام

به نظرتون بهترین درگاه بانک چیه؟ با پشتیبانی به پرداخت هم صحبت کرده ام نمی دونم چرا سند مالکیت و اصل شناسنامه باید ارایه بدیم ! اخه من که شهرستانم برای یه شناسنامه باید بیام تهران ؟ ایا کسی تا حالا اقدام کرده .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من مدارک به شعبه ملتی که حساب باز کرده بودم دادم به سایت به پرداخت برو ودر قسمت مربوطه ببین چه چیزی نیازه

لینک به ارسال

سلام من مدارک به شعبه ملتی که حساب باز کرده بودم دادم به سایت به پرداخت برو ودر قسمت مربوطه ببین چه چیزی نیازه

با پشتیبانیش هم صحبت کردم خیلی سخت می گیرند

:مدارک مورد نیاز

:مشتریان حقیقی

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی مالک سایتDot.jpg

نداشتن مطالبات معوق و چک برگشتی در سیستم بانکی کشور Dot.jpg

دارا بودن اسناد تملیکی و استیجاری مرتبط با محل فعالیتDot.jpg

امکان ارائه مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح جهت کسب و کار اینترنتیDot.jpg

دارا بودن آدرس اینترنتی (دامنه) با پسوندهای مجاز نظیرDot.jpg

.com , .org , .net , .biz , .ir (All .ir SubDomain like .co.ir or .ac.ir and ...)

لینک به ارسال

سلام دوتا گذینه اول که مشکلی نداره سومی یک اجاره نامه سوری ببربانک چهارمی نماد اعتماد باید بگیری پنجمی هم مشکلی نداره

لینک به ارسال

سلام دوتا گذینه اول که مشکلی نداره سومی یک اجاره نامه سوری ببربانک چهارمی نماد اعتماد باید بگیری پنجمی هم مشکلی نداره

راستش با بانک صحبت کردم (ملت شعبه هتل پل ) میگه به ما مربوط نمیشه با به پرداخت صحبت کنید

حالا یه شعبه دیگه میرم ببینم چی میگند

لینک به ارسال

درود بر شما

شما در قسمت مشکلات » جوملا 2.5 تاپیک زدید ولی اصلا تاپیک تون به این بخش ربطی نداره

در حقیقت ربطی به جوملا هم نداره

بنده یک راهنمایی می کنم و از شما خواهش می کنم این گونه بحث ها را در تالار نکنید زیرا به حوزه فعالیت این تالار مربوط نیست

می توانید در یغام خصوصی با دوستان و شخص هایی که در این زمینه اطلاعات دارند مکاتبه کنید

درگاه بانک ها تحت نظر شاپرک هستند و شاپرک هم از شما نماد اعتماد می خواهد تا به شما درگاه بدهد

شما ابتدا باید نماد اعتماد داشته باشید که سایت نماد اعتماد را در نت جستجو کنید نماد اعتماد زیر نظر وزارت صنعت و معدن می باشد

بعد از نماد اعتماد بانک به شما درگاه می دهند

اگر نمی توانید نماد اعتماد بگیرید باید یکی از درگاه های واسط مانند زرین پل یا پارس پال یا ...

تاپیک منتقل شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...