رفتن به مطلب
djcsaeed

راهنمایی در مورد افزونه

پست های پیشنهاد شده

با سلام  و احترام.

من قصد راه اندازی یک وب سایت جهت کپی رایت آثار تصویری هنری دارم. یعنی اگر هنرمندی یک لوگو طراحی کرد، با پرداخت مبلغی آن را در وب سایت ثبت کرده و پس از بررسی های مورد نظر اثر تأیید و با نام شخص در وب سایت منتشر گردد تا یک محل برای اثبات مالکیت اثر باشد.

امکاناتی که مورد نیاز هست، هر کاربر یک پروفایل و یک صفحه شخصی باید داشته باشد تا آثار خود را در زمینه های هنرهای تصویری در گالری خود قرار بدهد.

از چه کامپوننت یا ماژولی برای این کار باید استفاده شود؟ چند مورد در این زمینه که کاربرد دارند را معرفی نمایید سپاسگذار خواهم بود.

با سپاس.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

ببینید با چند افزونه می تونید این کار را انجام دهید

rsform : جهت ساخت فرمی برای ثبت آثار (به درگاه هم می تونید متصل بشوید)

برای نمایش صفحه پروفایل افزونه های متعددی هست من پیشنهاد میدم خودتان در جوملا جهانی جستجو کنید و بهترین را از نظر خودتان بگزنید

اینجا جستجو کنید : http://extensions.joomla.org/category/clients-a-communities/user-management

لینک به ارسال

متشکر ولی من در این مورد اطلاعاتم بسیار محدود هست و ندیدم هیچ کدام از این افزونه ها در این لینک گالری کاربری داشته باشند

لینک به ارسال

درود بر شما

البته حق هم دارید چون اینا برای نمایش گالری نیست

فقط جهت گرفتن آثار از کاربران و دریافت وجه می باشد اون لینکی هم که دادم با آن شما می توانید برای کاربر فقط یک دیوار شخصی بسازید همین

برای نمایش ان ها باید از افزونه های دیگری استفاده کنید که البته مجدد باید با هم هماهنگ شوند

فکر کنم یک افزونه اختصاصی طراحی بشه هم زودتر و هم شکیل تر کار درست بشه

البته همان طور که عرض ککردم با ترکیب چندین افزونه با هم می تونید این کار رو انجام بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...