رفتن به مطلب
vahid213

در خواست ماژول اسلایدر چند لایه ای

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت تمامی دوستان

دوستان خوبم من دنبال دانلود یک ماژول اسلایدر چند لایه ای شبیه اسلایدر صفحه اول جومینا هستم لطفا اگر سایتی را سراغ دارید که من بتوانم این ماژول را دانلود کنم ممنون میشوم (بصورت رایگان)

ویرایش شده توسط vahid213

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام

اگر اشتباه نکنم این ماژول اختصاصی هستش..

یاعلی

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان عزیزم

دوستان میخواستم بدونم آیا میشود قالب جوملای 2.5 را با دریم ویور ویرایش کردبطوریکه وقتی فایل ایندکس قالب را در دریم ویور باز میکنیم در قسمت دیزاین تصویر کامل سایت طراحی شده نمایش داده شود

لینک به ارسال

این امکان فقط برای قالب های بدون فریم ورک وجود دارد و به طور پیش فرض وقتی این کار را انجام دهید تصویر قالب در قسمت Design قابل مشاهده می باشد.

ولی به این علت که php توسط دریم ویور نشان داده نمیشود کدهای php قالب مشاهده نمی گردند.

موفق باشید.

یا حق

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

دوستان من افزونه ی مقایسه محصولات در فروشگاه ساز جومشاپینگ را احتیاج دارم بصورت رایگان یا تجاری اگر کسی از دوستان سراغ دارید ممنون میشوم منو راهنمائی بفرمائید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...