رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام عرض خسته نباشد بسته ی اماده دی جی کالا سامان رو گرفتم که از قالب  Shaper_megadeal  استفاده میکنه کسی که این قالبو ویرایش کرده اومده اعدادو توش فارسی کرده به این صورت که وقتی قالبای دیگه رو انتخواب میکنم اعداد انگلیسی هستن  ولی وقتی قالب این اقا رو میزنم تمامی اعداد داخل سایت چه انگلیسی چه فارسی مثل اعداد قیمت ها و امار بازدید و ... به صورت فارسی به نمایش در میاد حالا اگه بخوام درستش کنم یعنی اعدادو به انگلیسی برگردونم باید چه کاری بکنم کسی میتونه کمک کنه اینم سایتم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام

دوست عزیز ایشون کاری به اعداد نداشتن

فقط برای قالب شما فونتی رو تعریف کردن که اعداد رو به صورت درست و فارسی نشون میده..

بعد شما اومدی برای چند زبانه کردن ساییتون از ترجمه گوگل استفاده کردی که کار درستی نیست..

از این که بگذریم ، گوگل که دیگه اعداد رو فارسی انگلیسی نمیکنه که..

یک نصیحت : ترجیحا ساییتون رو طبق قواعد چند زبانه کنید

که در این صورت میتونید در css زبان های دیگه از فونت های مناسب انگلیسی استفاده کنید که مشکلی با اعداد ندارند.

یاعلی

لینک به ارسال

باسلام

دوست عزیز ایشون کاری به اعداد نداشتن

فقط برای قالب شما فونتی رو تعریف کردن که اعداد رو به صورت درست و فارسی نشون میده..

بعد شما اومدی برای چند زبانه کردن ساییتون از ترجمه گوگل استفاده کردی که کار درستی نیست..

از این که بگذریم ، گوگل که دیگه اعداد رو فارسی انگلیسی نمیکنه که..

یک نصیحت : ترجیحا ساییتون رو طبق قواعد چند زبانه کنید

که در این صورت میتونید در css زبان های دیگه از فونت های مناسب انگلیسی استفاده کنید که مشکلی با اعداد ندارند.

یاعلی

مرسی از راهنمایاتون  مطالب سایت زیاد هست و این که بخوام سایتو چند زبانه کنم یک برام سخته دو بلد نیستم واسه همین از ترجمه ی گوگل استفاده کردم که احیانن اگه خارجی کسی اومد کارش راه بیفته اما خوشحال میشم بدونم چرا میگید کار درستی نیست اما سوال اصلیم رو جواب ندادید الان واسه انگلیسی کردن اعداد باید چه کاری انجام بدم کجا میتونم فونت اعدادو ویرایش کنم تو cpanle فونت مورد نظرو پیدا نمیکنم

لینک به ارسال

تا وقتی سایت شما دو زبانه نیست نمیتونید چنین کاری کنید مگه این که css بلد باشید و به هر قسمت یه فونت جدا بدید که فک نمیکنم جذابیتی به کارتون بده

بهترین راه استفاده از دوزبانه بودن سایته و با دو css‌جدا یکی برای زبان فارسی و یکی انگلیسی میباشد.

در هر حال این نظر بنده بود.

موفق باشید

یا حق

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

تا وقتی سایت شما دو زبانه نیست نمیتونید چنین کاری کنید مگه این که css بلد باشید و به هر قسمت یه فونت جدا بدید که فک نمیکنم جذابیتی به کارتون بده

بهترین راه استفاده از دوزبانه بودن سایته و با دو css‌جدا یکی برای زبان فارسی و یکی انگلیسی میباشد.

در هر حال این نظر بنده بود.

موفق باشید

یا حق

شما مگه نمیگید ایشون اومدن زبان فونت رو عوض کردن فارسی شده اعداد منم فقط میخوام  برگردونم به حالت اینگلیسی کلن انگلیسی شه اعداد یعنی هیچ راهی نیست من اعداد رو انگلیسی نشون بدم به غیر دو زبانه کردنو  اون راهه سختی که گفتید مثلا منم بیام یه فونتی تعریف کنم که حروف رو فارسی نشون بده اعداد رو انگلیسی ؟!!!!!!!!!

لینک به ارسال

باسلام

ببینید دوست عزیز ، توی این قالب اومده از فونت b koodak برای فارسی استفاده کرده

این فونت هم از اعداد فارسی پشتیبانی میکنه..

میتونید به جای این فونت از فونت فارسی دیگه ای استفاده کنی که از اعداد فارسی پشتیبانی نکند

مثلا فونت tahoma

یاعلی

لینک به ارسال

باسلام

ببینید دوست عزیز ، توی این قالب اومده از فونت b koodak برای فارسی استفاده کرده

این فونت هم از اعداد فارسی پشتیبانی میکنه..

میتونید به جای این فونت از فونت فارسی دیگه ای استفاده کنی که از اعداد فارسی پشتیبانی نکند

مثلا فونت tahoma

یاعلی

ببخشیدا وقتتونم زیاد گرفتم تازه کارم خودمم از صفر نه ماه شروع کردم زیاد وارد نیستم مثل شما این b koodak کجا میشه عوضش کرد تو سی پنل گشتم نبود اصلا نمیدونم کجا برم چیکار کنم داخل پوشه templates ایا ؟ دنبال چی بگردم ؟ :wacko:

لینک به ارسال

داخل پوشه templates وارد پوشه قالب مورد نظر بشید سپس وارد پوشه css بشید اونجا فایل template.css رو ویرایش کنید.

لینک به ارسال

داخل پوشه templates وارد پوشه قالب مورد نظر بشید سپس وارد پوشه css بشید اونجا فایل template.css رو ویرایش کنید.

ایول حل شد دمت گرم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...