رفتن به مطلب
mohsenilloveyou

راه اندازی سایت برای فروش کارت شارژ!!!

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید...

راستش من میخواهم سایتی مثل این سایت راه اندازی کنم: http://www.asan-charge.ir:D

[align=JUSTIFY]من با صاحب این وبسایت که یکی از آشنایان می باشد صحبت کردم. می گفت: که شرکت آسان رایان برایشان راه اندازی نموده و یک جور سیستم همکاری در فروش است. یعنی آنها فقط باید بازدیدکننده جذب کنند و شارژ بفروشند و درصدی از این فروش(سوپسیت) را به حسابشان واریز می کنند.

حالا سئوال من این است؛

من می خواهم وبسایتی عین همین داشته باشم، ولی با این تفاوت که می میخواهیم شماره شارژها را خودمان وارد کنیم. یعنی کل کار را خودمان انجام دهیم. نه اینکه در صدی کار کنیم. می خواستم بدانم اینطور چیزی وجود دارد یا نه؟

ممنون و متشکر.:thankyou:[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید...

راستش من میخواهم سایتی مثل این سایت شارژ راه اندازی کنم

[align=JUSTIFY]من با صاحب این وبسایت که یکی از آشنایان می باشد صحبت کردم. می گفت: که شرکت آسان رایان برایشان راه اندازی نموده و یک جور سیستم همکاری در فروش است. یعنی آنها فقط باید بازدیدکننده جذب کنند و شارژ بفروشند و درصدی از این فروش(سوپسیت) را به حسابشان واریز می کنند.

حالا سئوال من این است؛

من می خواهم وبسایتی عین همین داشته باشم، ولی با این تفاوت که می میخواهیم شماره شارژها را خودمان وارد کنیم. یعنی کل کار را خودمان انجام دهیم. نه اینکه در صدی کار کنیم. می خواستم بدانم اینطور چیزی وجود دارد یا نه؟

سلام ، اسکریپت این سایت بصورت نال شده هست یا خیر؟ میدونید چقدر پورسانت میدن؟

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید...

راستش من میخواهم سایتی مثل این سایت شارژ راه اندازی کنم

حالا سئوال من این است؛

سلام ، اسکریپت این سایت بصورت نال شده هست یا خیر؟ میدونید چقدر پورسانت میدن؟

سلام دوست عزیز به انجمن جومینا خوش آمدید

طبق قوانین انجمن صحبت از اسکریپ های نال شده و یا لینک دهی ممنوع می باشد .

با تشکر :thankyou:

لینک به ارسال

سلام

من هم مثل تو میخواستم یک وبسایت فروش کارت شارژ داشته باشم اما هنوز موافق نشده ام خود جومینا یکی طراحی کرده که خودت سریال کارت را وارد میکنی و همه کاره وبسایت هستی خیلی توپه اما یک اشکالی داره اونم اینکه فقط میتونی ایرانسل بفروشی و همراه اول نمیتونی من بغیر اینها میخواستم کارت اینترنت نیز بفروشم

به مسئولین هم گفتم ولی هنوز خبری نیست

امکانات سایت فروش کارت شارژ :

1.فروش کارت ایرانسل

2.همراه اول

3.کارت اینترنت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...