رفتن به مطلب
Mohammad-tashi

مشکل در آیدانیوز

پست های پیشنهاد شده

باسلام
بنده ماژول آیدانیوز رو نصب کردم کامل نصب شد اما وقتی میرم در مدیریت ماژول روش کلیک میکنم که تنظیماتشو انجام بده بالا بجای دکمه های ذخیره و اینا
ارر زیر میاد

MySQL server has gone away SQL=SELECT a.id AS value, a.title AS text, a.level, a.menutype, a.type, a.template_style_id, a.checked_out FROM zy3r9_menu AS a LEFT JOIN `zy3r9_menu` AS b ON a.lft > b.lft AND a.rgt < b.rgt WHERE a.published != -2 GROUP BY a.id, a.title, a.level, a.menutype, a.type, a.template_style_id, a.checked_out, a.lft ORDER BY a.lft ASC
MySQL server has gone away SQL=SELECT user_id, (SELECT name FROM zy3r9_users AS u WHERE u.id = user_id) AS name FROM zy3r9_user_usergroup_map WHERE group_id >= 3 ORDER BY name
MySQL server has gone away SQL=SELECT a.id AS value, a.title AS text, a.level, a.menutype, a.type, a.template_style_id, a.checked_out FROM zy3r9_menu AS a LEFT JOIN `zy3r9_menu` AS b ON a.lft > b.lft AND a.rgt < b.rgt WHERE a.published != -2 GROUP BY a.id, a.title, a.level, a.menutype, a.type, a.template_style_id, a.checked_out, a.lft ORDER BY a.lft ASC
خطا در بارگذاری افزونه: com_media, 1
خطا در بارگذاری ماژول MySQL server has gone away SQL=SELECT m.id, m.title, m.module, m.position, m.content, m.showtitle, m.params, mm.menuid FROM zy3r9_modules AS m LEFT JOIN zy3r9_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id LEFT JOIN zy3r9_extensions AS e ON e.element = m.module AND e.client_id = m.client_id WHERE m.published = 1 AND e.enabled = 1 AND (m.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR m.publish_up <= '2015-03-22 14:25:47') AND (m.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR m.publish_down >= '2015-03-22 14:25:47') AND m.access IN (1,1,2,3) AND m.client_id = 1 AND (mm.menuid = 0 OR mm.menuid <= 0) ORDER BY m.position, m.ordering
؟
واسه چیه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود  بر شما

احتمالا دارد بدرستی نصب نشده باشد

شما باید یکبار کاملا حذف کنید. از سایت مرجع دانلود و نصب کنید. به ورژن افزونه برای جوملا هم دقت کنید

لینک به ارسال

باسلام

دوستان من از وب سایت جوملا هاست یک نسخه جدیدشو دانلود کردم اون قبلی رو هم پاک کردم بعد اومدم این جدیده رو نصب کردم با موفقیتم نصب شده اما نمایش نمیده باید چیکارکنم؟

لینک به ارسال

سلام این خطا زمانی وجود میاد که افزونه کلا پایگاه داده را نمیشناسه در ایدا نیوز یک دلیل مهم میتونه این باشه که سرور در هنگام تبدیل تصاویر و همچنین پردازش اطلاعات متنی کم میاره

لینک به ارسال

الان مشکلم اینه نسخه جدید رو نصب میکنم در لیست ماژول ها نمیاد در حالی ک زده نصب موفقیت آمیز

چیکارکنم؟

سلام

در دیتا بیس اطلاعاتی که از قبل مونده را پاک کنید

افزونه را حذف کنید

دوباره نصب کنید

لینک به ارسال

سلام

در دیتا بیس اطلاعاتی که از قبل مونده را پاک کنید

افزونه را حذف کنید

دوباره نصب کنید

بیخیال اطلاعات هاست و سایت را برای من پست خصوصی کنید  :-)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...