رفتن به مطلب
moh377

چند سوال در مورد مکان فایل ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دو تا سوال داشتم ممنون می شم پاسخ بدین

اول اینکه بعضی از کدها هستن که میگن باید در تگ <body> قرار بگیرند. می خواستم بدونم این تگ در کجا قرار داره؟ یعنی باید وارد چه فایلی از هاست بشم که بتونم به این تگ، کد مورد نظر خودم رو اضافه کنم؟

دوم اینکه اگر من یک کد Css داشته باشم، مثلا بخوام برای نقل قول در سایت این کد رو قرار بدم باید این کد رو در کدوم فایل از هاست قرار بدم؟

ممنون بابت پاسختون ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام

دوست عزیز تگ body  که در فایل index.php قالبتون هست

برای ویرایش css ها هم باید فایل template.css قالب رو ویرایش کنید

یاعلی

لینک به ارسال

باسلام

دوست عزیز تگ body  که در فایل index.php قالبتون هست

برای ویرایش css ها هم باید فایل template.css قالب رو ویرایش کنید

یاعلی

در ادامه کاملکردن پست کاربر گرامی musio عرض کنم نکاتی که ایشون عرض کردند قبلش باید معمولا بیاد یعنی:

دوست عزیز تگ body  که معمولا در فایل index.php قالبتون هست

برای ویرایش css ها هم معمولا باید فایل template.css قالب رو ویرایش کنید

در صورتی که از قالبی استفاده می کنید که فریم ورک دارد درون فایل index تگ body وجود ندارد همچنین ممکن است فایل Template.css نداشته باشید.

لینک به ارسال

در ادامه کاملکردن پست کاربر گرامی musio عرض کنم نکاتی که ایشون عرض کردند قبلش باید معمولا بیاد یعنی:

دوست عزیز تگ body  که معمولا در فایل index.php قالبتون هست

برای ویرایش css ها هم معمولا باید فایل template.css قالب رو ویرایش کنید

در صورتی که از قالبی استفاده می کنید که فریم ورک دارد درون فایل index تگ body وجود ندارد همچنین ممکن است فایل Template.css نداشته باشید.

سلام

ممنون از شما و آقای musio عزیز! خوشبختانه فایل template.css رو پیدا کردم.

قالبی که بنده استفاده می کنم فریم ورک دارد  درون فایل index تگ <body> وجود ندارد. اما با روشی که خود شما در تاپیک دیگه گفتید فایل ها رو جستجو کردم و تعداد زیادی فایل index پیدا شد که دارای تگ <body> هستند. در واقع فایل index که در داخل روت اصلی قالب هست این تگ رو نداره اما index هایی که در داخل پوشه ها (پوشه هایی مثل html و admin و غیره) هستند این تگ رو دارند. و نکته ای که درباره ی این index ها وجود داره این هست که بین تگ <body> و <body> خالی است و میشه گفت در داخلشون فقط چهار تا تگ وجود داره و کدی نداره.حالا به نظر شما و آقای musio  کدی که می خوام اضافه کنم باید در کدوم فایل index قرار بگیره؟ یعنی حتما باید فایل ایندکسی باشه که در روت اصلی قالب است یا خیر؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید تا خودم بتونم مشکل رو حل کنم.

لینک به ارسال

میخواید کد اضافه کنید یا کدی رو ویرایش کنید

می خوام یک کد اضافه کنم که مربوط به شبکه های اجتماعی است. خودش گفته قطعه کد داده شده رو باید قبل از <body/> قرار بگیره اما اشاره نکرده در چه فایلی باید قرار بگیره.

لینک به ارسال

شما درون یک ماژول درون سایت خود منتشرش کنید

یعنی یک ماژول دستی HTML بسازم و کدم رو در اون قرار بدم؟ در واقع من می خوام از سرویس addthis استفاده کنم. تجربه ی کار باهاش رو نداشتین؟

لینک به ارسال

HTML دستی رو هم ساختم اما باز هم تاثیری نداشت. اگر افزونه ای پیدا بشه که دراین تاپیک گفتم تقریبا میشه بیخیال این افزونه شد.

لینک به ارسال

ایا کدجاوا اسکریپت داره

بله دقیقا کد جاوا اسکریپت داره و گفته قبل از تگ <body/> قرار بدید.

لینک به ارسال

از ویرایشگر jce (تنظیمات پلاگینش) کدهای ممنوعه جاوا اسکریپت روپاک کنید تا درست بشه

لینک به ارسال

از ویرایشگر jce (تنظیمات پلاگینش) کدهای ممنوعه جاوا اسکریپت روپاک کنید تا درست بشه

تنظیمات پلاگین رو بررسی کردم کد های ممنوعه ی جاوا اسکریپت رو مشاهده نکردم. فکر می کنم فعلا اگر بتونم افزونه ای پیدا کنم که بتونه شبکه های اجتماعی که توش عضو هستم رو نشون بده بهتره چون افزونه هایی برای به اشتراک گذاری مطالب دارم اما افزونه ای که شبکه های اجتماعی رو مثل jj social slider نشون بده خیلی نیاز دارم. هر بار هم این افزونه رو نصب کردم مشکلی به وجود اومد. یعنی حتی توی ماژول ها هم وجود نداشت! حالا نمی دونم به خاطر نسخه ی جوملام هست یا خیر. شما نمی تونید لینک درستی از این افزونه بدید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...