رفتن به مطلب
imansham

مشکل جا نشدن تصاویر بزرگ در صفحه مانیتور

پست های پیشنهاد شده

سلام. من توی سایتم یک سری مطلب گذاشتم اما این مطالب نیازمند این هست که عکس هایی هم براشون بزارم ، و کیفیت این عکس ها خیلی مهمه که بالا باشه و عکس هایی که من میزارم سایزشون 1920 در 1080 هست.

از پلاگین MULTITHUMB هم برای گزاشتم WATERMARK روی عکس ها استفاده میکنم.

بعد روی عکسی که داخل پست هست وقتی موس رو میبرم شبیه ذره بین میشه، و وقتی روش کلیک میکنم عکس بزرگ رو نشون میده.

اما مشکل کار اینجاست که عکس بزرگ شده توی مانیتور های 1920 فقط خوب جواب میده اما توی یک مانیتور کوچیک تر از صفحه زده بیرون و نصف عکس نمایش داده میشه فقط ، از بس که بزرگه برای اون مانیتور.

باید چیکار کنم که عکسم حداکثر اندازشو وقتی روش کلیک میکنن، به اندازه مانیتور بگیره. یا به یک نسبت مناسبی بزرگ بشه.

توی MULTITHUMB هرچی گشتم چیزی ندیدم که بشه کنترلش کرد.

البته یه قسمت داره که میگه اندازه سایز عکس اصلی رو چقدر کنم؟! اما من میخوام همون 1920 باشه اما توی مانیتور کویچیکتر متناسب نشونش بده ، خودکار کوچیکش کنه که 100 در 100 ده   ، عکس داخلش دیده بشه.

راه حلی سراغ دارید ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. من توی سایتم یک سری مطلب گذاشتم اما این مطالب نیازمند این هست که عکس هایی هم براشون بزارم ، و کیفیت این عکس ها خیلی مهمه که بالا باشه و عکس هایی که من میزارم سایزشون 1920 در 1080 هست.

از پلاگین MULTITHUMB هم برای گزاشتم WATERMARK روی عکس ها استفاده میکنم.

بعد روی عکسی که داخل پست هست وقتی موس رو میبرم شبیه ذره بین میشه، و وقتی روش کلیک میکنم عکس بزرگ رو نشون میده.

اما مشکل کار اینجاست که عکس بزرگ شده توی مانیتور های 1920 فقط خوب جواب میده اما توی یک مانیتور کوچیک تر از صفحه زده بیرون و نصف عکس نمایش داده میشه فقط ، از بس که بزرگه برای اون مانیتور.

باید چیکار کنم که عکسم حداکثر اندازشو وقتی روش کلیک میکنن، به اندازه مانیتور بگیره. یا به یک نسبت مناسبی بزرگ بشه.

توی MULTITHUMB هرچی گشتم چیزی ندیدم که بشه کنترلش کرد.

البته یه قسمت داره که میگه اندازه سایز عکس اصلی رو چقدر کنم؟! اما من میخوام همون 1920 باشه اما توی مانیتور کویچیکتر متناسب نشونش بده ، خودکار کوچیکش کنه که 100 در 100 ده   ، عکس داخلش دیده بشه.

راه حلی سراغ دارید ؟

نام کلاس تصاویر را بیابید و width:100% و max-width :1920px و height:auto بگذارید

لینک به ارسال

نام کلاس تصاویر را بیابید و width:100% و max-width :1920px و height:auto بگذارید

منظورتون چیه از نام کلاس را بیابید ؟ کجا پیداش کنم ؟ یکم واضح تر توضیح بدید.

لینک به ارسال

منظورتون چیه از نام کلاس را بیابید ؟ کجا پیداش کنم ؟ یکم واضح تر توضیح بدید.

خواهشمندم دمو بگذارید تا روشنتر بگوییم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...