رفتن به مطلب
mercol30

ساخت اتوماتیک کلمات کلیدی از عنوان سایت و عنوان مطلب به وسیله پلاگین SEOGenerator

پست های پیشنهاد شده

SEOGenerator

این افزونه که برای سیستم جوملا طراحی شده،در زمینه سئو بسیار کارآمد هستش و بصورت اتوماتیک از متن یک پست شما،تیتر مناسب،کلمات کلیدی و توضیحات مناسب برای موتورهای جستجو را ایجاد می کند.توضیحات کاملتر را می توانید از سایت سازنده بخوانید یا اینکه دوستان زحمت ترجمه آن را کشیده و در همین جا بیان کنند

سایت سازنده

دانلود از سرور جومینا

دوستان ولی ای کاش که می تونست از متون مطالب کلمات کلیدی را استخراج کنه ....

و در اینجا فقط از نام سایت و عنوان مطلب کلمه کلیدی را تولید می کنه و این زیاد تاثیری به نظر من نداره چون یک یا دو کلمه کلیدی بیشتر تولید نمی کنه ولی توضیحات را بدک درست نمی کنه ..

دوستان ببینند نمی شه کاری کرد که از متون مطالب کلمات کلیدی استخراج کنه ..

اگه کارکردش خوب باشه من توی فارسی کردن اون دریغ نمی کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاید Acesef بتونه مشکل شما رو حل کنه (خودش کلمه میسازه)

و هم از لحاظ سئو خوبه و بازدیدهایی هدر رفته رو هم برات برمیگردونه (الان روی جومینا نصبه)

لینک به ارسال

یعنی می خوای بگی به صورت اتوماتیک کلمات کلیدی را از متون استخراج کرده و در قسمت کلمات کلیدی وارد می کنه ...

شاید را ولش ... تست کردی یا نه ....

واقعا سایتی با کلی مطلب بخواهد برای هر مقاله اش بیاد تک تک کلمه کلیدی درست کنه .......

:x (18)::x (18)::x (18):

لینک به ارسال

روش کارش اینجوریه:

بعد از ذخیره یک قسمت سمت راست ویرایش مطلب اضافه میشه بنام AceSEF فرا داده

یک قسمت توضیح داره که چند خط اول متن رو نوشته

یک قسمت هم کلمات کلیدی داره که یه تعداد کلمه کلیدی تولید میکنه

البته من زیاد با این قسمتش کار نکردم اما در قسمت تنظیماتش یک قسمت داره به اسم فراداده و شما میتونید در یک باکس به نام لیست سفید کلماتی رو که میخوای بهش بدی تا اگه داخل متن بود برچسبش کنه!

البته کلمات کلیدی رو زیر مطالب نمیاره اما ثبتشون میکنه!

البته امکانات نسخه تجاریش بهتر هم هست!

لینک به ارسال

من روی لوکال xampp امتحان کردم .این پلاگینی که معرفی کردین (SEOGenerator ) مشکل خاصی نداره و کلمات کلیدی رو از متن استخراج میکنه و توی قسمت کلمات کلیدی میزاره.

احتمالا مشکلی شما که گفتید فقط دو تا میزاره اینه که از منو لینک دادین.جائی خوندم که این مشکل در این سیستم ها ممکنه بوجود بیاد.بعضی هاشون مشکل رو حل کردن و بعضی ها نه هنوز.بعضی ها هم با فارسی مشکل دارن.(که این یکی نداره خوشبختانه)البته به نسخه سرویس دهنده سرور هم بستگی داره ظاهرا.ضمنا این پلاگین هم یه لیست سیاه داره که میتونید کلمات خیلی عمومی رو توش قرار بدین تا تو لیست کلمات کلیدی ازشون استفاده نکنه. مثلا: با, این, در, باشد, است, چگونه , و ... اگر درست تنظیم نکنید نتیجه میشه مثل این:

کنید, سایت, استفاده, خود, برای, نسخه, نفوذ, اعتماد, باشید, پشتیبان, نکنید, روز, جوملا,

بعضی هاشون هم لیست سفید دارند که اگر از کلمات این لیست تو متن بود حتما ازش استفاده کنن.(این مورد رو نداره)یادتون باشه که همیشه کلمات کلیدی رو با "کاما انگلیسی" از هم جدا کنید یعنی این " , " نه این" ، "ضمنا متن توضیحات کلیدی رو هم تولید میکنه

یک نومنه مشابه من امتحان کردم به نام add keywords که متاسفانه فارسیش خیلی ضعیف بود در کل پلاگین با ارزشیه.

راستی یادتون باشه بعد از اینکه کلمات و توضیحات کلیدی رو تولید کرد و تو دیتابیس ذخیره کرد حتما Regenerate All Keywords and save it رو روی خیر قرار بدین یا لاگین رو غیر فعال کنین و گرنه در صورت مراجعه تعدادی به به سایتتون ، CPU سرور میسوزه:at:

هر بار که یه صفحه باز میشه همه چیز رو از اول برسی میکنه.

پس فقط یکبار و یا وقتی مطلب جدید دارین.

ضمنا با توضیحات کلیدی که قبلا وارد کردین هم کاری نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...