رفتن به مطلب
parand

افزودن فونت به قالب

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان بنده  فونت یکان  رو به فایل های Css پوشه Css-Compiled قالب معرفی کردم وتمام صفحات قالب به خوبی با فونت یکان  بارگزاری میشد ولی وقتی کش جوملا رو پاک کردم به حالت اولیه خودش بازگشت ، دوستان گفتن چون قالبت گنتری هستش باید فونت رو به فایل  template.less  معرفی کنی منم فونت یکان رو به template.less واقع درپوشه less قالب معرفی کردم ولی بااین کار فقط صفحه اول سایت فونت یکان میگیره مابقی صفحات سایت همون فونت پیش فرض هستند ، دراینجا هم فایل وهم تصویر ازمدیریت قالب رو براتون پیوست دادم؟ ممنون میشم منوراهنمایی بفرمایید؟کارم خیلی ضروریه؟

01_31_2015_10_32_24_%D9%82.png

less.zip

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لطفا در انتخاب عنوان تاپیک دقت فرمایید !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان بنده  فونت یکان  رو به فایل های Css پوشه Css-Compiled قالب معرفی کردم وتمام صفحات قالب به خوبی با فونت یکان  بارگزاری میشد ولی وقتی کش جوملا رو پاک کردم به حالت اولیه خودش بازگشت ، دوستان گفتن چون قالبت گنتری هستش باید فونت رو به فایل  template.less  معرفی کنی منم فونت یکان رو به template.less واقع درپوشه less قالب معرفی کردم ولی بااین کار فقط صفحه اول سایت فونت یکان میگیره مابقی صفحات سایت همون فونت پیش فرض هستند ، دراینجا هم فایل وهم تصویر ازمدیریت قالب رو براتون پیوست دادم؟ ممنون میشم منوراهنمایی بفرمایید؟کارم خیلی ضروریه؟

01_31_2015_10_32_24_%D9%82.png

در کنار فایل های css یک پرونده با نام custom.css بسازید (اگر نبود) سپس فونت را درون این پرونده فرا بخوانید گمان می کنم درست بشود.

برای بیشتر framwork ها کار می کند گمان می کنم گانتری هم اینطور باشد.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز فایلی به نام Custom.css نبود ، ممنون میشم بیشتر توضیح بدبد که من چکارکنم ، چون زیاد وارد نیستم؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوست عزیز فایلی به نام Custom.css نبود ، ممنون میشم بیشتر توضیح بدبد که من چکارکنم ، چون زیاد وارد نیستم؟

در پوشه قالب در پوشه ی css یک فایل ایجاد کنید با نام TEMPLATE NAME-custom.css .

به جای   TEMPLATE NAME نام پوسته خودتان را بگذارید. برای نمونه اگر نام قالب شما atlas  است .. نام فایل باید بدین سان باشد

atlas-custom.css حالا هر گونه که می خواهید در این پرونده استایل دهی کنید. فونت بگذارید، رنگ اندازه و ...

روش دیگری هم برای افزودن فونت هست و می توانید اینجا آن را دنبال کنید.

http://www.gantry-framework.org/documentation/joomla/tutorials/custom_font.md

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...