رفتن به مطلب
hadimtn

قالب نصب نمیشه !!!

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستان؛

یکی از سایت های ایرانی یه قالب رایگان گذاشته برای دانلود ولی اونجوری که من متوجه شدم ظاهرا محتویات فایل از htdocs هاست برداشته شده و اصلا شبیه قالب نیست... یعنی هست... ولی با همه ی فایل های سایت قبلی!!!

تو این آدرس:

http://www.joomlafars.com/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%B1%D8%A7%D9%8A%DA%AF%D8%A7%D9%86/zt-guan-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B1%D8%A7%D9%8A%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%AA%D9%8A

اسم قالب zt_guan ! لطفا راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه ی دوستان؛

یکی از سایت های ایرانی یه قالب رایگان گذاشته برای دانلود ولی اونجوری که من متوجه شدم ظاهرا محتویات فایل از htdocs هاست برداشته شده و اصلا شبیه قالب نیست... یعنی هست... ولی با همه ی فایل های سایت قبلی!!!

تو این آدرس:

http://www.joomlafars.com/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%B1%D8%A7%D9%8A%DA%AF%D8%A7%D9%86/zt-guan-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B1%D8%A7%D9%8A%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%AA%D9%8A

اسم قالب zt_guan ! لطفا راهنمایی کنید.

اون قالب نیست دوست عزیز بسته نصبیه یعنی یه جوملای کامله / شما می تونی قالب و ازش جدا کنی و قالب و به تنهایی نصب کنی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اون قالب نیست دوست عزیز بسته نصبیه یعنی یه جوملای کامله / شما می تونی قالب و ازش جدا کنی و قالب و به تنهایی نصب کنی

ممنون.

خوب حالا میشه بگید چه جوری میتونم قالب رو ازش جدا کنم، به طوری که اصلا نیم کیلوبایت هم فایل اضافه همراش نیاد. فقط قالب بیاد که خودم با اطلاعات خودم پرش کنم.  B)

ویرایش شده توسط hadimtn

لینک به ارسال

ممنون.

خوب حالا میشه بگید چه جوری میتونم قالب رو ازش جدا کنم، به طوری که اصلا نیم کیلوبایت هم فایل اضافه همراش نیاد. فقط قالب بیاد که خودم با اطلاعات خودم پرش کنم.  B)

شما بسته رو از حالت فشرده دربیار برو تو پوشه تمپلات پوشه قالب را پیدا کن سپس آن را زیپ کن و بر روی جوملا نصب کن /اکثر بسته ها اینجوری جواب میده/ولی اگر نصب کردی و گفت که ایکس ام ال موجود نمی باشد.جهت این کار جومینا افزونه ای منتشر کرده که می تونید از سایت جومینا دانلود کرده و با آن قالب را قابل نصب نمایید.حالا این کاری رو که گفتم شما امتحان کن تا بعد

لینک به ارسال

شما بسته رو از حالت فشرده دربیار برو تو پوشه تمپلات پوشه قالب را پیدا کن سپس آن را زیپ کن و بر روی جوملا نصب کن /اکثر بسته ها اینجوری جواب میده/ولی اگر نصب کردی و گفت که ایکس ام ال موجود نمی باشد.جهت این کار جومینا افزونه ای منتشر کرده که می تونید از سایت جومینا دانلود کرده و با آن قالب را قابل نصب نمایید.حالا این کاری رو که گفتم شما امتحان کن تا بعد

قالب نصب میشه ولی اخطار میده:

JInstaller: :Install: فایل وجود ندارد /home/mobirir/public_html/tmp/install_54beb0419d984/zt_guan/en-GB/en-GB.tpl_zt_guan.ini

وقتی هم که سایت رو بالا میارم این پیام رو نشون میده:

Missing ZTTools plugin

لینک به ارسال

قالب نصب میشه ولی اخطار میده:

JInstaller: :Install: فایل وجود ندارد /home/mobirir/public_html/tmp/install_54beb0419d984/zt_guan/en-GB/en-GB.tpl_zt_guan.ini

وقتی هم که سایت رو بالا میارم این پیام رو نشون میده:

Missing ZTTools plugin

بگرد تو پوشه پلاگین ها این پلاگین و پیدا کن زیپ کن / نصب کن/ فعال کن / سایت بالا میاد

لینک به ارسال

بگرد تو پوشه پلاگین ها این پلاگین و پیدا کن زیپ کن / نصب کن/ فعال کن / سایت بالا میاد

ممنون بالا اومد.

فقط یه سوال دیگه؛

اگه میخواستم همون بسته ی نصبی رو یه کاری کنم که سیستم مدیریت محتواش جومینا بشه باید چیکار میکردم؟!

یعنی با اطلاعات نمونه و تمامی پلاگین ها و مطالب ... فقط سیستم مدیریت محتوا عوض بشه

لینک به ارسال

با سلام

کافیه از بسته های بروزرسانی استفاده کنید . قبل از هر کاری بک آپ فراموش نشه !!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

همین قالب رو خواستم بصورت بسته ی نصبی نصب کنم اما نشد...

تو لوکال مشکلی نداره اما روی هاست میخوام نصب کنم نمیشه؛ تو همون صفحه ی اول گزینه ی Next رو میزنم ولی از مرحله اول رد نمیشه... 

post-43655-0-04053900-1422278411_thumb.j

هیچ اخطاری هم نشون نمیده....

مشکل از کجاست؟!

ویرایش شده توسط hadimtn

لینک به ارسال

همین قالب رو خواستم بصورت بسته ی نصبی نصب کنم اما نشد...

تو لوکال مشکلی نداره اما روی هاست میخوام نصب کنم نمیشه؛ تو همون صفحه ی اول گزینه ی Next رو میزنم ولی از مرحله اول رد نمیشه... 

attachicon.gifProblem in installation Joomla.jpg

هیچ اخطاری هم نشون نمیده....

مشکل از کجاست؟!

یکی از Item های  مورد نیاز برای نصب جوملا فراهم نیست . در required Setting با رنگ قرمز مشخص شده.

لینک به ارسال

یکی از Item های  مورد نیاز برای نصب جوملا فراهم نیست . در required Setting با رنگ قرمز مشخص شده.

اون آیتم اینه:

MB language is default

حالا راه حل چیه؟! با پشتیبانی هاست تماس گرفتم گفت هاست برای نصب جوملا کاملاً بهینه است ومشکلی نیست!!! راستم میگه نسخه ای که تو جومینا هست نصب میشه ولی به کار من نمیاد چون میخوام قالب با اطلاعات نمونه بالا بیاد تا تغییرات لازم رو بدم... 

لینک به ارسال

اون آیتم اینه:

MB language is default

حالا راه حل چیه؟! با پشتیبانی هاست تماس گرفتم گفت هاست برای نصب جوملا کاملاً بهینه است ومشکلی نیست!!! راستم میگه نسخه ای که تو جومینا هست نصب میشه ولی به کار من نمیاد چون میخوام قالب با اطلاعات نمونه بالا بیاد تا تغییرات لازم رو بدم... 

خواهشمندم کمی جستجو بفرمایید

https://www.akeebabackup.com/documentation/quick-start-guide/abi-system-check.html

http://forum.joomina.ir/topic/20490-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C-mb-language-is-default-no-%D8%AF%D8%B1-akeeba-backup/

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

ممنون ولی من خودم بک آپ نگرفتم از یه جایی دانلود کردم و تو لوکال امتحان کردم جواب داده ولی رو هاست جواب نمیده. قالب رایگان هم که پشتیبانی نداره... پشتیبان هاست هم میگه مشکلی نیست، هر چند تاپیکی که معرفی کردین گفته بودن اگه تو لوکال اجرا میشه ممکنه از سرور باشه. الان باید چیکار کنم؟! تو لوکال نصب کنم با یه نرم افزار بک آپ بگیرم؟! (که بلد نیستم!!)

لینک به ارسال

ممنون ولی من خودم بک آپ نگرفتم از یه جایی دانلود کردم و تو لوکال امتحان کردم جواب داده ولی رو هاست جواب نمیده. قالب رایگان هم که پشتیبانی نداره... پشتیبان هاست هم میگه مشکلی نیست، هر چند تاپیکی که معرفی کردین گفته بودن اگه تو لوکال اجرا میشه ممکنه از سرور باشه. الان باید چیکار کنم؟! تو لوکال نصب کنم با یه نرم افزار بک آپ بگیرم؟! (که بلد نیستم!!)

باسلام

دوست عزیز در لوکال کامپوننت اکیبارو حذف کنید و بعد به صورت دستی فایل ها و دیتابیستون رو منتقل کنید به هاست

فک کنم مشکلتون برطرف شه

یاعلی

لینک به ارسال

باسلام

دوست عزیز در لوکال کامپوننت اکیبارو حذف کنید و بعد به صورت دستی فایل ها و دیتابیستون رو منتقل کنید به هاست

فک کنم مشکلتون برطرف شه

یاعلی

به روشی که جناب Musio فرمودند هم می توانید این کار را انجام دهید. اما خوب شاید دشواری هایی پیش رو باشد.

می توانید بکاپ را روی لوکال نصب کنید. آکیبا را بروز رسانی کنید و دوباره بکاپ بگیرید گمان می کنم که گره از کار گشوده شود

لینک به ارسال

به روشی که جناب Musio فرمودند هم می توانید این کار را انجام دهید. اما خوب شاید دشواری هایی پیش رو باشد.

می توانید بکاپ را روی لوکال نصب کنید. آکیبا را بروز رسانی کنید و دوباره بکاپ بگیرید گمان می کنم که گره از کار گشوده شود

آخرین نسخه‌ی Akeeba رو دانلود کردم ولی نصب نشد.

You need PHP 5.3.4 or later to install this component.

پس بی‌خیالش میشم...  ;)

لینک به ارسال

باسلام

فک کنم مشکلتون برطرف شه

یاعلی

چه جوری باید انتقال بدم؟!

akeeba رو حذف کردم... همه‌ی فایل‌های مربوط به سایت رو ZIP کردم (داخل htdocs) ... پایگاه داده‌ی سایت رو از کجا پیدا کنم؟! تو کدوم پوشه‌ست؟! 

لینک به ارسال

چه جوری باید انتقال بدم؟!

akeeba رو حذف کردم... همه‌ی فایل‌های مربوط به سایت رو ZIP کردم (داخل htdocs) ... پایگاه داده‌ی سایت رو از کجا پیدا کنم؟! تو کدوم پوشه‌ست؟!

باسلام

برای انتقال باید فایل های پروژه خود را زیپ کنید

بعد در مرورگر خود localhost/phpmyadmin رو وارد کنید

از منوی سمت چپ نام دیتابیس خود را انتخاب میکنید

درصفحه بازشده ، سربرگ export را انتخاب میکنی و بدون تغییر تنظیمات در پایین صفحه دکم go را بزنید

فایل دانلود میشود

وارد مدیریت هاست میشوید و در فایل منیجر ، در روت اصلی فایل ها را آپلود میکنید و از حالت فشرده خارج میکنید

بعد از قسمت manage database یک دیتابیس جدید میسازید و یک کاربر به آن اختصاص میدهید

نام کاربر و رمز عبور آن و همچنین نام دیتابیس را بخاطر بسپارید

بعد به قسمت php myadmin بروید و از منوی سمت راست نام دیتابیس ساخته شده را انتخاب کنید

درصفحه باز شده ، اینبار سربرگ import را انتخاب میکنید و فایل دیتابیس دانلود شده را انتخاب میکنید و دکمه go را میزنید

بعد در روت جوملاتون فایل configuration را باز میکنید و نام دیتابیس و نام کاربر و پسورد را ویرایش میکنید

همچنین در پایین صفحه آدرس های مربوط به پوشه های tmp , logs را نیز اصلاح میکنید و ذخیره میکنید

کار تمام است :)

موفق باشید

یاعلی

لینک به ارسال

تو همین قالب وقتی روی یکی از لینک های موجود در صفحه ی اول کلیک میشه اون مطلب تو قالب صفحه‌ی اول نشون داه میشه. میخوام مطلب رو تو یه صفحه‌ی دیگه نشون بدم که ماژول‌های صفحه‌ی اول توش فعال نباشه ، یا بعضی از ماژول ها فعال باشن. چیکار باید بکنم؟!

لینک به ارسال

تو همین قالب وقتی روی یکی از لینک های موجود در صفحه ی اول کلیک میشه اون مطلب تو قالب صفحه‌ی اول نشون داه میشه. میخوام مطلب رو تو یه صفحه‌ی دیگه نشون بدم که ماژول‌های صفحه‌ی اول توش فعال نباشه ، یا بعضی از ماژول ها فعال باشن. چیکار باید بکنم؟!

باسلام

سوال جدید در تاپیک جدید.. :)

یاعلی

لینک به ارسال

تذکر به جایی بود

اما ببینید بیشتر مشکلاتی که تو انجمن مطرح میشه یک دلیل بیشتر نداره و اون اینکه دوستان یه ذره به خودشون زحمت نمیدن :D  و کتابی که اقای تهرانی در مورد اموزش جوملا نوشتن رو بخونند

این مشکلی که این دوستمون مطرح کردن طی 4 روز گذشته شاید دو یا سه بار من خودم جواب دادم

دوستان یا اول این کتابی رو که گفتم بخونید یا حداقل قبل پرسیدن تو انجمن یه سرچ کنید :)

جواب شما:

شما باید به هر مجموعه ای که دارید یک منو اختصاص بدید تا وقتی روی مطالب اون مجموعه کلیک میکنید تو منو مخصوص خودش باز بشه اگه شما به مجموعه منو اختصاص ندید بصورت پیشفرض مطالب در صفه اول باز میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...