رفتن به مطلب
کشاورز

فعال نشدن پلاگین جلوه های متن جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

دوستان من از پلاگین جلوه های متن جومینا استفاده کردم ولی  کار نمیکنه ممنون میشم راه  نمایی کنید

نمونه استفاده تو صفحه زیره :

http://alikeshavarz.com/the-internet-marketing-club/special-contents-club-members-increase-website-sales/44-marketing-nervous.html

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

پلاگین رو فعال نکردید !! ابتدا پلاگین جلوه ها رو فعال کنید

فعال کردم مهندس :(

عکسش هم گذاشتم

post-27778-0-31629200-1421563933_thumb.j

ویرایش شده توسط کشاورز

لینک به ارسال

{xtypo_alert}متن شما {/xtypo_alert}

این دستور رو قرار بدید اگر کار کرد که هیچ اگر نکرد فکر کنم پلاگینش غیر فعال می باشد

لینک به ارسال

{xtypo_alert}متن شما {/xtypo_alert}

این دستور رو قرار بدید اگر کار کرد که هیچ اگر نکرد فکر کنم پلاگینش غیر فعال می باشد

ممنون درست شد ولی منم همین رو از سایت جومینا کپی کردم بودم

لطف کردید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

جالبه کد شما رو میزارم قبول میکنه کد دیگه ای میزارم قبول نمیکنه مثلا

{xtypo_download }متن شما { /xtypo_download }

؟؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

متوجه شدم

کدی که در سایت جومینا موجوده فاصله بین آکولاد ها دارد که باعث میشه کد اجرا نشه

موفق باشید

لینک به ارسال

بله بین تگهاش فاصله هست که با حذف این فاصله ها می توانید باکس مورد نظر رو ایجاد کنید!!

از مدیران سایت جومینا درخواست دارم این تگ ها رو در صفحه اصلی سایت در آدرس زیر درست کنند.

جلوه های مطلب

لینک به ارسال

با سلام

دوستان اگر دقت کنند ، تو خود سایت همین نکته چندین بار تذکر داده شده که کدها رو بدون فاصله استفاده کنید

جناب رنجبر ، درخواست شما برای ما مقدور نمیباشد . چرا که اگر ما فاصله ها رو حذف کنیم چون خودمون هم داریم ازش استفاده میکنیم انوقت پلاگین روی اون کد ، عملیاتش رو انجام میده و دیگه شما نحوه کدنویسیش رو نمیبینید

اون فاصله رو برای این قرار دادیم که پلاگین که نصب کردیم کاری به کدها نداشته باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

پوزش مدیریت جومینا من هواسم نبود که با قرار ندادن فاصله این پلاگین ها فعال می شوند !! پوزش

حالا یک پیشنهاد دارم در باره این موضوع :

شما می تونید داخل کد با قرار دادن یک ستاره (*) نمایش پلاگین رو غیر فعال کنید و بازدید کننده با حذف این ستاره بتونه کد رو استفاده کنه!!

ویرایش شده توسط امیر حسین رنجبر

لینک به ارسال

با سلام

اینم پیشنهادیه در نوع خودش . ولی دوست عزیز ، به فرض که ما به جای فاصله ، ستاره قرار دادیم . خب باز باید بیایم بگیم ستاره را حذف کنید

بحث ما سر این نیست که چطور کد رو نمایش بدیم ، بحث بر سر اینه که به قواعد استفاده از افزونه دقت کنید

حالا ما هر کاراکتری هم بزاریم و وقتی به قواعد توجه نشه دیگه .....

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

حرف شما متین . ببینید بازم از فاصله بهتره چون کسی قوانین رو  نمی خونه و وقتی کد رو قرار می ده می گه کار نمی کنه - ولی با قرار دادن ستاره یا هر چیز دیگر .یک طراح سایت می دونه که در داخل کد ستاره بی معنی می باشد

بازم ممنون

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...