رفتن به مطلب
ali_85

درخواست اسلاید شو مطالب شبیه این عکس ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام خیلی وقته که دنبال یک اسلاید شو مطلب خوب شبیه این چن تا عکس می گردم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم 

چند وقت از این اسلاید شو استفاده کردم ولی اصالا ازش راضی نیستم 

lof articles slideshow 

هم عکس را ریسایز نمی کنه تو اسلیدرش و هم تیتر مطلب که زیاد میشه کلی ارور تو صفحه اصلی وب سایت میاد 

یک اسلاید شو مطلب می خواهم شبیه یکی از این عکس ها که به این زیبایی و کاربردی باشه 

a7xv_3.jpg

fykh_2.jpg

rdbt_1.jpg

خواهشا کمک کنید خیلی وقته می گردم تا حالا 100 تا اسلاید شو دانلود و نصب کردم ولی هیچ کدوم بدرد من نخورد خیلی از اسلاید شو ها هم که دانلود کردم برای گالری تصویر بودن و خودکار نمی شد یک مجموعه مطلب انتخاب کرد 

من اسلاید شویی می خواهم که بشه مثلا مجموعه مطلب خاصی را انتخاب کنم و خودش به صورت اسلاید شو نشون بده 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام

وقت بخیر

برای این که اسلاید شو مناسب خودتون به دست بیاورید حتما باید شخصی سازی انجام شود یعنی فایلهای css , php مربوط به نمایش اسلاید شو را باید ویرایش کنید

ماژول bt content slider  را تست کنید

آدرس : http://extensions.joomla.org/extensions/extension/news-display/articles-display/bt-content-slider

و یکی از بهترین اسلاید شوها با تنظیمات زیاد البته و همچنین پولی به آدرس زیر است

http://extensions.joomla.org/profile/extension/photos-a-images/slideshow/art-frontpage-slideshow

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...