رفتن به مطلب
akameli

عدم کارکرد پلاگین زرین پال با آر اس ممبر شیپ

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده یک سایتی دارم توی اون از آر اس ممبر شیپ استفاده میکنم واسه اعضای سایتم اشتراک ماهیانه تعریف میکنم حالا اومدم یک درگاه پرداخت آنلاین از زرین پال گرفتم و اون رو به ار اس ممبرشیپ وصل کردم و اشتراکامم به صورت کامل درست کردم حالا مشکلی که وجود داره اینه که وقتی کاربر به صفحه عضویت هدایت میشه و اطلاعاتش رو پر میکنه و گزینه پرداخت رو میزنه کاربر رو به طرف سایت پذیرنده انتقال نمیده و یک خط سفید زیر منوم ایجاد میشه ئ همینجوری میمونه به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه آیا میتونه عدم ناسازگاری با کامپوننت k2 باشه یا نه ربطی به اون نداره؟ من با زرین پالم کلی صحبت کردم آخر نشد که نشد ممنون میشم یکی راهنماییم کنه :unsure:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز از کجا ار اس ممبر شیپ و دانلود کردی ؟

مثل اینکه پلاگین نوشته شده برای این درگاه مشکل داره ؟

منم بدجوری دنبال این پلاگین هستم .

اگه بدون مشکلش و پیدا کردی بهم خبر بده ؟

فقط اگه خواستی این پلاگین و بخری

بعضی جاها 70 هزار قیمت داره بعضی جاها 50 تومن و 35 هزار تومن هم پیدا می شه ؟

مثل دنیای واقعی هرکی یه قیمتی داره ؟

نمی دونم باجایی صحبت کردم با قیمت 50 تومن برای نوشتنش حالا باهاشون صحبت کنم ببینم می شه رو چند تا سایت استفاده کرد .

اگه شد می خرم با هم استفاده کنیم .

لینک به ارسال

دوست عزیز از کجا ار اس ممبر شیپ و دانلود کردی ؟

مثل اینکه پلاگین نوشته شده برای این درگاه مشکل داره ؟

منم بدجوری دنبال این پلاگین هستم .

اگه بدون مشکلش و پیدا کردی بهم خبر بده ؟

فقط اگه خواستی این پلاگین و بخری

بعضی جاها 70 هزار قیمت داره بعضی جاها 50 تومن و 35 هزار تومن هم پیدا می شه ؟

مثل دنیای واقعی هرکی یه قیمتی داره ؟

نمی دونم باجایی صحبت کردم با قیمت 50 تومن برای نوشتنش حالا باهاشون صحبت کنم ببینم می شه رو چند تا سایت استفاده کرد .

اگه شد می خرم با هم استفاده کنیم .

دوستان گرامی

در هنگام خرید این پلاگین هوشیار باشید، وب سایت هایی که بهای کمتری برای این پلاگین گذاشته اند. این پلاگین را به صورت کد شده و فقط برای یک دامین به شما می فروشند. پیشنهاد می کنم پیش از خرید این پلاگین ها بیشتر بررسی کنید.

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی تون

نه یکی از مدیران انجمن جومینا هست و قراره با قیمت 50 تومن برام بنویسه .

البته ما که بخیل نیستیم

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی تون

نه یکی از مدیران انجمن جومینا هست و قراره با قیمت 50 تومن برام بنویسه .

البته ما که بخیل نیستیم

ممنون از راهنماییتون دوستان عزیز بنده خودم پلاگین رو نوشتم و پرداخت هم انجام میشه امام مشکلی که هست کاربر به صورت خودکار فعال نمیشه و باید دستی فعال سازیش کنی اگه خواستید بگید واستون ارسالش کنم همه چیش به خوبی کار میکنه اما فعال سازی انجام نمیشه

پلاگین به صورت رایگان توی خود زرین پال هست اگه خواستید دانلود کنید اما با ار اس ممبر شیپ مشکل داره و به درگاه وصل نمیشه

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون دوستان عزیز بنده خودم پلاگین رو نوشتم و پرداخت هم انجام میشه امام مشکلی که هست کاربر به صورت خودکار فعال نمیشه و باید دستی فعال سازیش کنی اگه خواستید بگید واستون ارسالش کنم همه چیش به خوبی کار میکنه اما فعال سازی انجام نمیشه

پلاگین به صورت رایگان توی خود زرین پال هست اگه خواستید دانلود کنید اما با ار اس ممبر شیپ مشکل داره و به درگاه وصل نمیشه

دوست عزیز دست ما را هم بگیرید

خوب پلاگین و می زاشتی ماهم استفاده کنیم .

لینک به ارسال

آیا از تنظیمات RSMembership  گزینه های مربوط به فعالسازی اتوماتیک را روشن کرده اید ؟

لینک به ارسال

آیا از تنظیمات RSMembership  گزینه های مربوط به فعالسازی اتوماتیک را روشن کرده اید ؟

بله روشن کردم امام فعال نمیشه من توی کداش تازه تغییراتی اعمال کردم که به سایت بانک وصل میشه والا اول که از سایت زرین پال گرفتم کلا به بانکم وصل نمیشد هیچ کسی نمیتونه کمک کنه این یکی مشکل حل شه؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...